Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionAJUTOR GOODBOY (cer scuze pentru denumi dar chiar am nevoie) EmptyAJUTOR GOODBOY (cer scuze pentru denumi dar chiar am nevoie)

more_horiz
Va rog cineva sa-mi dati permisul sa ma pot conecta
IP:92.114.173.92
Si varog sa-mi deblocati contul GoodBoy nu-l pot debloca cei de la onlineguardian mi-au dat un formular am completat tot cum trebuie si cind ma loghez cu proxy online iarasi imi spune ca am fost suspect si iarasi imi da acel formular varog sa faceti ceva totul sa itimplat din cauza ca am uitat parola schimbata daca credeti ca vreau sa sparg contul unui utilizator am dovezi ca este contul meu GoodBoy !

descriptionAJUTOR GOODBOY (cer scuze pentru denumi dar chiar am nevoie) EmptyRe: AJUTOR GOODBOY (cer scuze pentru denumi dar chiar am nevoie)

more_horiz
trimite-mi un pm cu parola dorita

descriptionAJUTOR GOODBOY (cer scuze pentru denumi dar chiar am nevoie) EmptyRe: AJUTOR GOODBOY (cer scuze pentru denumi dar chiar am nevoie)

more_horiz
Gata ti-am trimis!

descriptionAJUTOR GOODBOY (cer scuze pentru denumi dar chiar am nevoie) EmptyRe: AJUTOR GOODBOY (cer scuze pentru denumi dar chiar am nevoie)

more_horiz
Problema rezolvata!Multumesc!

descriptionAJUTOR GOODBOY (cer scuze pentru denumi dar chiar am nevoie) EmptyRe: AJUTOR GOODBOY (cer scuze pentru denumi dar chiar am nevoie)

more_horiz
Cu placere!topic inchis

descriptionAJUTOR GOODBOY (cer scuze pentru denumi dar chiar am nevoie) EmptyRe: AJUTOR GOODBOY (cer scuze pentru denumi dar chiar am nevoie)

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde