Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionCel mai bun server de metin2[gata.facut] EmptyCel mai bun server de metin2[gata.facut]

more_horiz
STERS

Ultima editare efectuata de catre Aditzu. in Mar Mar 05, 2013 6:12 pm, editata de 1 ori

descriptionCel mai bun server de metin2[gata.facut] EmptyRe: Cel mai bun server de metin2[gata.facut]

more_horiz
O intrebare
Mie imi merge sa intru pe server dar prietenilor mei nu le merge le da server indisponibil daca ma poti ajuta adaugama la idul puya_copil_de_cartier sau idul de skype xsasan1 add me rpd + de asta nu merge ...

descriptionCel mai bun server de metin2[gata.facut] EmptyRe: Cel mai bun server de metin2[gata.facut]

more_horiz
Ai internet prin cablu sau prin wirless?

descriptionCel mai bun server de metin2[gata.facut] EmptyRe: Cel mai bun server de metin2[gata.facut]

more_horiz
la client nu trebuie sa pun ip??

descriptionCel mai bun server de metin2[gata.facut] EmptyRe: Cel mai bun server de metin2[gata.facut]

more_horiz
da trebuie sa pui ip

descriptionCel mai bun server de metin2[gata.facut] Emptye cu hamachi si mc ?

more_horiz
Aditzu. a scris:
Cel mai bun server de metin2 dupa parerea mea

Contine foarte Multe
Descriere:
-contine 4 canale functionale
-level maxim 225
-mape noi
-catacombe functionale
-noi iteme
-noi animale de calarit

ServerFiles Explosion2 Online
Clientul Serverului

Voi trebuie sa il descarcati si sa il configurati.

descriptionCel mai bun server de metin2[gata.facut] EmptyRe: Cel mai bun server de metin2[gata.facut]

more_horiz
Esti cel mai tare insfarsit un server care merge UHUUUU BV ADY :)

descriptionCel mai bun server de metin2[gata.facut] EmptyRe: Cel mai bun server de metin2[gata.facut]

more_horiz
Auzi ady adauga la mess nicusor615 ok pliz am niste intrebari pe baza serverului ok

descriptionCel mai bun server de metin2[gata.facut] EmptyRe: Cel mai bun server de metin2[gata.facut]

more_horiz
Nu mai face dublu post.

Imediat il; adaug

descriptionCel mai bun server de metin2[gata.facut] EmptyRe: Cel mai bun server de metin2[gata.facut]

more_horiz
Este permis dublu post adi ai uitat?

descriptionCel mai bun server de metin2[gata.facut] EmptyRe: Cel mai bun server de metin2[gata.facut]

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde