Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionxperia bravia cel mai asteptat telefon in 2013? Emptyxperia bravia cel mai asteptat telefon in 2013?

more_horiz
Anul viitor, Sony Mobile se pregateste sa lanseze un dispozitiv care va concura cu usurinta cu smartphone-uri precum Samsung Galaxy S III si Apple iPhone 5, insa nu a fost prezentat nici un detaliu oficial in privinta acestui dispozitiv.

Frank Tobias s-a gandit sa vina cu un nou concept care ar impresiona pe toata lumea, acesta numindu-se Sony Xperia Bravia.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dispozitivul a fost conceput cu un display de 5 inch, lucru care ar face fericiti multi fani Sony. La fel ca majoritatea dispozitivelor Xperia, display-ul va fi propulsat de Mobile Bravia Engine, fiind in acelasi timp capabil sa ofere o rezolutie de 1280 x 720 pixeli si o densitate a pixelilor de 342 ppi.





[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]




In mod evident, un ecran cu o rezolutie mai mare s-ar potrivi mult mai bine dispozitivului, mai ales ca majoritatea companiilor de telefonie mobila au anuntat smartphone-uri cu display-uri high-end.

Putem presupune ca dispozitivul concept Xperia Bravia va avea un procesor quad-core, completat de o memorie RAM de 2 GB si o memorie interna de minim 32 GB.

Un lucru este sigur, acela ca designerul a conceput acest dispozitiv cu o camera foto de 12.1 MP snapper pe spate, cu blit dubli, suport pentru inregistrare in mod full HD si cu toate functiile si capabilitatile unei camere foto high-end.

Speram sa revenim cu detalii mai concrete cat de curand.



cititi mai multe pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

descriptionxperia bravia cel mai asteptat telefon in 2013? EmptyRe: xperia bravia cel mai asteptat telefon in 2013?

more_horiz
Mie imi displac telefoanele smart de la sony (xperia) din cauza designului lor.. Sunt foarte grele gen "xperia play" si la cati bani dai pe un xperia care sa fie decent care sa suporte chiar si jocuri 3d cu un android 4.0.. dai cam 12 milioane bani vechi, pe langa un lg l5 e 8 milioane fara abonament si suporta tot , l-am avut eu ...

descriptionxperia bravia cel mai asteptat telefon in 2013? EmptyRe: xperia bravia cel mai asteptat telefon in 2013?

more_horiz
mie imi plac cei de la sony,nu m-au dezamagit niciodata.si am avut peste 100 telefoane

descriptionxperia bravia cel mai asteptat telefon in 2013? EmptyRe: xperia bravia cel mai asteptat telefon in 2013?

more_horiz
Asta mai are putin si poate sa ia un calculator la RAM

descriptionxperia bravia cel mai asteptat telefon in 2013? EmptyRe: xperia bravia cel mai asteptat telefon in 2013?

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde