Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

description[PorToFoLiu]-Ronaldo -[ ]-w0w  Empty[PorToFoLiu]-Ronaldo -[ ]-w0w

more_horiz
[PorToFoLiu]-Ronaldo -[ ]-w0w  11rqkcp

mai revin si cu altele cand mai fac:P

description[PorToFoLiu]-Ronaldo -[ ]-w0w  EmptyRe: [PorToFoLiu]-Ronaldo -[ ]-w0w

more_horiz
Foarte frumoasa semnatura Ronaldo :)

description[PorToFoLiu]-Ronaldo -[ ]-w0w  EmptyRe: [PorToFoLiu]-Ronaldo -[ ]-w0w

more_horiz
frumos bravo!!

description[PorToFoLiu]-Ronaldo -[ ]-w0w  EmptyRe: [PorToFoLiu]-Ronaldo -[ ]-w0w

more_horiz
Foarte frumoasa creatia. Bravo !

description[PorToFoLiu]-Ronaldo -[ ]-w0w  EmptyRe: [PorToFoLiu]-Ronaldo -[ ]-w0w

more_horiz
Nu este ceva prea avansat mie mi se pare cam primitiv.. oricum astept si celelalte creeatii

description[PorToFoLiu]-Ronaldo -[ ]-w0w  EmptyPORTOFOLIU appLe vA LeSinN !

more_horiz
o sa mai fac alte creati cand am timp docamdata sunt cu scoala vieti...

EDIT : [PorToFoLiu]-Ronaldo -[ ]-w0w  2210a

aceasta semnatura este facuta de catre mine cu un nick nou:>:> acest nick vreau sa mi-l pun si pe forum:D

description[PorToFoLiu]-Ronaldo -[ ]-w0w  EmptyRe: [PorToFoLiu]-Ronaldo -[ ]-w0w

more_horiz
frumos bravo

description[PorToFoLiu]-Ronaldo -[ ]-w0w  EmptyRe: [PorToFoLiu]-Ronaldo -[ ]-w0w

more_horiz
Dacă vrei să te axezi pe semnături, citeşte tutoriale despre depth,flow,light,umbre ...compoziţie altfel nu vei ajunge avansat vreodată .

description[PorToFoLiu]-Ronaldo -[ ]-w0w  EmptyRe: [PorToFoLiu]-Ronaldo -[ ]-w0w

more_horiz
oricum frumoase , bravo

description[PorToFoLiu]-Ronaldo -[ ]-w0w  EmptyRe: [PorToFoLiu]-Ronaldo -[ ]-w0w

more_horiz
frumos

description[PorToFoLiu]-Ronaldo -[ ]-w0w  EmptyRe: [PorToFoLiu]-Ronaldo -[ ]-w0w

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde