Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

Donatii Pentru fraNNNta-Design

power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde
+7
dLLk
BlitzKrieg
Sfinxxx
Aditzu.
just.m1ky
FBI
mr.franta
11 participanți

descriptionDonatii Pentru fraNNNta-Design EmptyDonatii Pentru fraNNNta-Design

more_horiz

  • Pentru cei care vor sa ajute forumul sa se extinda le sunt foarte recunoscator
    Donatiile se vor folosi pentru spatiu de stocare al forumului care are numai 20 MB
    pentru numai 1 Euro vom avea 100 Credite adica 100 MB transformati pentru forum
    Ce Benefici avem din asta?
    Cred ca v-ati saturat de linkurile de download unule nu sunt corecte altele cu timp de asteptare
    descaracarea fisierelor se vor face drept din spatiul de stocare fara timp de asteptare si fara linkuri care va infuc in eroare


Doneaza aici Pentru fraNNNta-Design

Ultima editare efectuata de catre Mr.franta in Joi Ian 02, 2014 11:22 pm, editata de 1 ori

descriptionDonatii Pentru fraNNNta-Design EmptyRe: Donatii Pentru fraNNNta-Design

more_horiz
iti donez un rinicki :X ca nu mai am nevoie de el e plin cu alcoll

descriptionDonatii Pentru fraNNNta-Design EmptyRe: Donatii Pentru fraNNNta-Design

more_horiz
la cat bei tu...

descriptionDonatii Pentru fraNNNta-Design EmptyRe: Donatii Pentru fraNNNta-Design

more_horiz
FBI, acest topic este special pentru donatii de bani pentru fraNNNta-Design.
Va rugam sa nu mai face-ti off topic .

P.S: Advertisment on, 3 avertismente warn level up .

descriptionDonatii Pentru fraNNNta-Design EmptyRe: Donatii Pentru fraNNNta-Design

more_horiz
Mda clar. Mai face omu atmosfera voi warn imediat am primit aiurea cele 2 :|

Domnu franta nu leai zis la baieti cine sunt ? sau zile sa scrie pe google numele meu sa vada :|. Intru aici sa fac atmosfera sa mai inveseles si ma trezec cu 2 bucati :))

descriptionDonatii Pentru fraNNNta-Design EmptyRe: Donatii Pentru fraNNNta-Design

more_horiz
Draga FBI cum ti-a spus si blood Acest topic este destinat donatiilor.Asa ca va rugam sa nu mai postati aiurea

descriptionDonatii Pentru fraNNNta-Design EmptyRe: Donatii Pentru fraNNNta-Design

more_horiz
:)) nu inteleg cine iti doneaza bani? bani care de exemplu eu ii muncesc iti dau tie.. pentru ce ? :)) sa iti iei paine sau ce ? sa inteleg ca e forum pentru bani ?

descriptionDonatii Pentru fraNNNta-Design EmptyRe: Donatii Pentru fraNNNta-Design

more_horiz
Sfinxxx a scris:
:)) nu inteleg cine iti doneaza bani? bani care de exemplu eu ii muncesc iti dau tie.. pentru ce ? :)) sa iti iei paine sau ce ? sa inteleg ca e forum pentru bani ?


Banii nu îi dai lu' frannta. Aceștia pot fi utilizați doar pentru achiziționarea de facilități pentru forum cum ar fi domeniu, spațiu de stocare, eliminare reclame, etc. Dacă ai și alte întrebări, poți primi răspuns prompt și sigur aici.

descriptionDonatii Pentru fraNNNta-Design EmptyRe: Donatii Pentru fraNNNta-Design

more_horiz
astazi o sa donez chiar eu 2-3 euro,mai ne trebuiesc 5E ca sa avem propriul domeniu

descriptionDonatii Pentru fraNNNta-Design EmptyRe: Donatii Pentru fraNNNta-Design

more_horiz
ar fi frumos sa avem domeniu

descriptionDonatii Pentru fraNNNta-Design EmptyRe: Donatii Pentru fraNNNta-Design

more_horiz
OFF:

Cod:

Sfinxxx a scris:

Cod:

[img]http://r11.imgfast.net/users/1114/24/58/82/smiles/650269930.gif[/img][color=#333333]) nu inteleg cine iti doneaza bani? bani care de exemplu eu ii muncesc iti dau tie.. pentru ce ? [/color][img]http://r11.imgfast.net/users/1114/24/58/82/smiles/650269930.gif[/img][color=#333333]) sa iti iei paine sau ce ? sa inteleg ca e forum pentru bani ?
Dar tu cand ceri scripturi/ajutor etc ?totusi spre deosebire de alte zdrente de forumuri facute de fondatori care cersesc bani la greu/ eu zic ca totusi frannnta este cel mai bun fondator :-?(spre deosebire de alte zdrente)

ON:frannta cat costa un domeniu? ca daca e te ajut eu sa luam domeniu;)

descriptionDonatii Pentru fraNNNta-Design EmptyRe: Donatii Pentru fraNNNta-Design

more_horiz
nu e vorba de domeniu nu vrem domeniu ca daca doream era cumparat de mult de catre mine eu mi`am cumparat scuze de reclama [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si e facut de mine dar imi e sila sa`l continuii iara franta daca vrei domeniu sa`mi zici :)

descriptionDonatii Pentru fraNNNta-Design EmptyRe: Donatii Pentru fraNNNta-Design

more_horiz
Pai cred ca te putem ajuta cu o reclama in header,si inca ma gandesc la domeniu daca sa il cumpar sau nu.
nu stiu daca forumul va mai avea aceasi originalitate pana la urma asta este tot ceea ce imi doresc pentru acest forum,originalitatea,si redline o stie.
vreau sa vad ce vor spune fecare dintre voi
pro sau contra domeniu iar eu voi finaliza voturile,de craciun voi cumpara domeniu daca acesta va fi otat

descriptionDonatii Pentru fraNNNta-Design EmptyRe: Donatii Pentru fraNNNta-Design

more_horiz
contraaaaaaaaaaaaa

descriptionDonatii Pentru fraNNNta-Design EmptyRe: Donatii Pentru fraNNNta-Design

more_horiz
Ar fi mai bine cu domeniu ;) ar fi mult mai usor de accesat.

descriptionDonatii Pentru fraNNNta-Design EmptyRe: Donatii Pentru fraNNNta-Design

more_horiz
franta , scuze ca ma bag dar daca iei domeniul pierzi originalitatea...Forumul asta trebuie sa fie nr 1 pe platforma forumgratuit ;) Nu iti ajuta domeniul cu nimic :D

descriptionDonatii Pentru fraNNNta-Design EmptyRe: Donatii Pentru fraNNNta-Design

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde