Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionCerere partea de jos a forumului EmptyCerere partea de jos a forumului

more_horiz
Cum pot face si eu asa ceva:

Cerere partea de jos a forumului 9a3fcdd1f7

descriptionCerere partea de jos a forumului EmptyRe: Cerere partea de jos a forumului

more_horiz
ce versiune de tema folosesti? acest cod il am doar pentru punbb

descriptionCerere partea de jos a forumului EmptyRe: Cerere partea de jos a forumului

more_horiz
Am phpbb3...

descriptionCerere partea de jos a forumului EmptyRe: Cerere partea de jos a forumului

more_horiz
pentru phpbb3 trebuie facut cu javascript la care nu ma pricep

descriptionCerere partea de jos a forumului EmptyRe: Cerere partea de jos a forumului

more_horiz
ma franta, bagi si tu ceva nou pe forum si defiecare data ti se cere cod-ul ?:))

descriptionCerere partea de jos a forumului EmptyRe: Cerere partea de jos a forumului

more_horiz
Ceea ce este nou pe fd pe fd ramane insa poti incerca ceva creat de mine :)
PS: Sa imi spui daca merge.

Cod:

$(function() {
var new_footer = document.getElementById("wrap");
if(new_footer) {
$(new_footer).after('<div id="fd_new_footer"><div class="coloana">Text bla bla bla</div><div class="coloana">Text bla bla bla</div><div class="coloana">Text bla bla bla</div><div class="coloana">Text bla bla bla</div></div>');
$(new_footer).after('<style type="text/css">#fd_new_footer { width: 100%; margin: 0 auto; padding: 0; background: #culoare; } .coloana { float: left; width: 240px; padding-right: 40px; }</style>');
}
});

descriptionCerere partea de jos a forumului EmptyRe: Cerere partea de jos a forumului

more_horiz
Stiti si voi ca nu poate ramane prea mult un secret :))

descriptionCerere partea de jos a forumului EmptyRe: Cerere partea de jos a forumului

more_horiz
as dori si eu pt un forum pe platforma codul si sa imi spuneti unde il adaug daca se poate

descriptionCerere partea de jos a forumului EmptyRe: Cerere partea de jos a forumului

more_horiz
Pentru asta trebuie sa deschizi un topic separat

descriptionCerere partea de jos a forumului EmptyRe: Cerere partea de jos a forumului

more_horiz
Cerere partea de jos a forumului 276182321

descriptionCerere partea de jos a forumului EmptyRe: Cerere partea de jos a forumului

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde