Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionOpt site-uri pe care îți poți face un site GRATUIT! EmptyOpt site-uri pe care îți poți face un site GRATUIT!

more_horiz
M-am gândit să împart cu voi opt site-uri cu ajutorul cărora îți poți face site sau blog, complet gratuit!
Uitați site-urile:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (click aici pentru înregistrare cu avantaje în plus)
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (pentru bloguri)
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (pentru bloguri)
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (pentru bloguri)
Sper că vă sunt de folos aceste site-uri! După părerea mea, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] e cel mai bun!
Dacă voi mai știți altele, le puteți posta aici.

descriptionOpt site-uri pe care îți poți face un site GRATUIT! EmptyRe: Opt site-uri pe care îți poți face un site GRATUIT!

more_horiz
Multumim pentru tutorialul postat!

descriptionOpt site-uri pe care îți poți face un site GRATUIT! EmptyRe: Opt site-uri pe care îți poți face un site GRATUIT!

more_horiz
mai este si webgardenul care este cel mai complex si cel mai usor de folosit si iese foarte repede un site de orce tip in special siteurile pentru magazin online.

descriptionOpt site-uri pe care îți poți face un site GRATUIT! EmptyRe: Opt site-uri pe care îți poți face un site GRATUIT!

more_horiz
Tot mai simplu mi se pare forumgratuit

descriptionOpt site-uri pe care îți poți face un site GRATUIT! EmptyRe: Opt site-uri pe care îți poți face un site GRATUIT!

more_horiz
000Webhost.Com
Hostinger.Ro

descriptionOpt site-uri pe care îți poți face un site GRATUIT! EmptyRe: Opt site-uri pe care îți poți face un site GRATUIT!

more_horiz
fraNNNta a scris:
Tot mai simplu mi se pare forumgratuit


asa e doar ca sunt prea scumpe creditele
eu personal daca vreau sa cumpar domeniu pentru un forumgratuit as prefera sa-l cumpar din alta parte nu cu credite

descriptionOpt site-uri pe care îți poți face un site GRATUIT! EmptyRe: Opt site-uri pe care îți poți face un site GRATUIT!

more_horiz
Eu am găsit domeniu .ro la pretul de 27 euro + TVA pe viată , nu 1 an cum dă FG , si in plus Fg nu oferă domeniu .ro , acesta este un dezavantaj.

descriptionOpt site-uri pe care îți poți face un site GRATUIT! EmptyRe: Opt site-uri pe care îți poți face un site GRATUIT!

more_horiz
Sau puteti folosi Hostinger sau 000WEBHOST

descriptionOpt site-uri pe care îți poți face un site GRATUIT! EmptyRe: Opt site-uri pe care îți poți face un site GRATUIT!

more_horiz
AndreiG. a scris:
Sau puteti folosi Hostinger sau 000WEBHOST

Hostinger si 000webhost sunt 2 webhostinguri gratuite. Nu sunt chiar asa de bune, dar pentru un site de upload,sau de tinut ceva... merge  :} 
Dar eu recomand Hostinger,000webhost e praf.

descriptionOpt site-uri pe care îți poți face un site GRATUIT! EmptyRe: Opt site-uri pe care îți poți face un site GRATUIT!

more_horiz
Mie imi place 000 ca merge sa primesti un domeniu random si nu este niciodata pe blacklist la fb.

Si la Hostinger am auzit ca se pregateste un CUSTOM PHP.INI

descriptionOpt site-uri pe care îți poți face un site GRATUIT! EmptyRe: Opt site-uri pe care îți poți face un site GRATUIT!

more_horiz
00 face parte din hostinger. Si 1hostfree nu mai stiu cum, tot hostinger e.Sunt facute prin youhosting ...

descriptionOpt site-uri pe care îți poți face un site GRATUIT! EmptyRe: Opt site-uri pe care îți poți face un site GRATUIT!

more_horiz
SHiinQ a scris:
000Webhost.Com
Hostinger.Ro

Hostinger.Ro, numai face față... (s-a scos toate subdomeniile, și s-au adăugat altele)
000Webhost.com, nu-mi place deloc.

descriptionOpt site-uri pe care îți poți face un site GRATUIT! EmptyRe: Opt site-uri pe care îți poți face un site GRATUIT!

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde