Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionProblemă cu o temă marca frannnta-design EmptyProblemă cu o temă marca frannnta-design

more_horiz
Salut F-D.
Recent mi-am schimbat versiunea forumului meu în PunBB.Am înstalat tema dvs. şi anume SuperBlue.Am tot încercat să o măresc,în lăţime,dar nimic.

Întrebarea mea este, pot modifica lăţimea acestei teme?

Mulţumesc,o zi bună.

descriptionProblemă cu o temă marca frannnta-design EmptyRe: Problemă cu o temă marca frannnta-design

more_horiz
nu se poate modifica in latime pentru ca latimea este fixa formata din 3 imagini.
poate daca aveti alte 3 imagini de dimensiune mai mare,desimotivul: vor fi prea multe modificari de adus,meniu,pozitionare categorii,imagini...multe lucruri care o sa va ia mult timp

descriptionProblemă cu o temă marca frannnta-design EmptyRe: Problemă cu o temă marca frannnta-design

more_horiz
Pff..Păcat că nu pot fi modificate dimensiunile.Am rămas cu acea bară în minte,aş fii foarte bucuros dacă mi-aţi putea oferi-o.

Print:
Problemă cu o temă marca frannnta-design 45113295

Dacă nu,vă mulţumesc oricum pentru răspuns.

Felicitări pentru ce faceţi şi baftă în continuare.

descriptionProblemă cu o temă marca frannnta-design EmptyRe: Problemă cu o temă marca frannnta-design

more_horiz
poftim: dar este doar pentru punbb

Cod:




.pun-crumbs a:hover {background: white;color: black;display: block;float: left;padding: 8px 0 8px 40px;position: relative;text-decoration: none;}
.pun-crumbs {

  padding: 0px;background: #F9F9F9;border: 1px solid #E3E3E3;border-radius: 2px 2px 2px 2px;font-size: 11px;overflow: hidden;text-shadow: 1px 1px 0 #FAFAFA;}
.pun-crumbs a {margin-left: 4px;margin-right: 4px;background-color: whiteSmoke;color: #F9F9F9;display: block;float: left;padding: 8px 0 8px 40px;position: relative;text-decoration: none;}
.pun-crumbs a::before {border-bottom: 50px solid transparent;border-left: 25px solid rgba(0, 0, 0, 0.09);border-top: 50px solid transparent;content: "";display: block;height: 0;left: 100%;margin-left: 1px;margin-top: -50px;position: absolute;top: 50%;z-index: 1;}
.pun-crumbs a::after {border-bottom: 50px solid transparent;border-left: 25px solid whiteSmoke;border-top: 50px solid transparent;content: "";display: block;height: 0;left: 100%;margin-top: -50px;position: absolute;top: 50%;z-index: 1;}
.pun-crumbs p {color: #F9F9F9;font-size: 1.11em;line-height: 1.5;text-shadow: none;}
.pun-crumbs a:hover::after {border-left-color: green;}


.pun-crumbs a:hover {background: white !important;}
.pun-crumbs a::after {border-left-color: #F8F8F8 !important;}
.pun-crumbs a {background-color: #F8F8F8  !important;}
.pun-crumbs a::before {border-left-color: rgba(0, 0, 0, .2)  !important;}

.pun-crumbs {background: #F9F9F9 !important;
border: 1px solid #EAEAEA !important;}
.biohazardtext {display: none !important;}

.pun-crumbs a:hover::after {border-left-color: white !important;}

descriptionProblemă cu o temă marca frannnta-design EmptyRe: Problemă cu o temă marca frannnta-design

more_horiz
Merge perfect.

Mulţumesc.

descriptionProblemă cu o temă marca frannnta-design EmptyRe: Problemă cu o temă marca frannnta-design

more_horiz
Problemă cu o temă marca frannnta-design 276182321

descriptionProblemă cu o temă marca frannnta-design EmptyRe: Problemă cu o temă marca frannnta-design

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde