Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionProblemă cu blue simple menu EmptyProblemă cu blue simple menu

more_horiz
Salut FD.
Am încercat să adaug meniul lui franta postat în resurse. În principiu am reuşit,dar am întâmpinat nişte probleme.

Printscreen:
Spoiler :


Dacă vă uitaţi,spaţiul dintre butoane este diferit,iar la butonul Profil,mărginile sunt drepte,nu rotunjite.

Dacă vreţi să vedeţi live,puteţi intra pe forum,doar să adăugaţi ?tt=1 la sfârşit,pentru că nu am publicat template-ul.

Mulţumesc.

descriptionProblemă cu blue simple menu EmptyRe: Problemă cu blue simple menu

more_horiz
Problema asta apare pt ca fundalurile pt butoane au wimensiuni fixe. Nu sunt flexibile.
Daca binevoieste frannnta sa imi dea PSD-ul de la meniu, cred ca as putea sa rezolv problema :D

descriptionProblemă cu blue simple menu EmptyRe: Problemă cu blue simple menu

more_horiz
Am înţeles. Şi cu butonul Profil cum rămâne? adică de ce nu are marginile rotunjite?

descriptionProblemă cu blue simple menu EmptyRe: Problemă cu blue simple menu

more_horiz
din pacate nu am salvat psd-ul :(

descriptionProblemă cu blue simple menu EmptyRe: Problemă cu blue simple menu

more_horiz
Am înţeles,mulţumesc oricum pentru atenţie.

O zi bună în continuare.

descriptionProblemă cu blue simple menu EmptyRe: Problemă cu blue simple menu

more_horiz
Buna ziua,
Deoarece topicul dvs nu respecta modelul de cerere support Aici , voi inchide si arhiva subiectul ! ~> Problemă cu blue simple menu Lock-Lock-icon

descriptionProblemă cu blue simple menu EmptyRe: Problemă cu blue simple menu

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde