Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionscript gen gametraker Emptyscript gen gametraker

more_horiz
salut
redline am vazut ca esti priceput la site-uri ai putea sa imi faci si mie un script gen gametraker ? am eu eu scriptu dar e pt site php ...si daca ai putea sal faci pe fg as fi foarte recunoscator

descriptionscript gen gametraker EmptyRe: script gen gametraker

more_horiz
nu se poate realiza asa ceva atat de repede necesita foarte mult timp

descriptionscript gen gametraker EmptyRe: script gen gametraker

more_horiz
daca nu merge asa poate ar merge pt cel php asa ar fi mai rpd dar am nev de unul bun pt ca am cautat ff mult si nam gasit .....tot imi zicea ca baza de date nu exista:-w dar era facuta...dar ma rog in fine  am sp daca ar putea redline sami dea si mie un script gen gametraker php ,fg nu conteaza

descriptionscript gen gametraker EmptyRe: script gen gametraker

more_horiz
se mai uita cineva?

descriptionscript gen gametraker EmptyRe: script gen gametraker

more_horiz
1. Nu ma pricep la PHP, cu atat mai putin la sql si alte de astea legate de baze de date
2. Necesita foarte mult timp
3. Nu e gratis :) Ba realizarea unui site e chiar scumpa :D

descriptionscript gen gametraker EmptyRe: script gen gametraker

more_horiz
Buna ziua,
Deoarece topicul dvs nu respecta modelul de cerere support Aici , voi inchide si arhiva subiectul ! ~> script gen gametraker Lock-Lock-icon

descriptionscript gen gametraker EmptyRe: script gen gametraker

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde