Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionGTA III HD Version EmptyGTA III HD Version

more_horiz
GTA III HD Version HEjWw

Despre MOD:

Îmi amintesc, când am cumpărat doar GTA 3 în 2002. Acesta a fost unul dintre jocurile cele mai minunat l-am jucat vreodată, și după părerea mea nu sa schimbat din 2002. 2 ani în urmă am decis să refacă acest joc de înaltă calitate, pentru că vreau să fac mai mulți fani și jucători de Grand Theft Auto 3.
Imaginați-vă noua versiune a vechiului Grand Theft Auto 3. Acum, o echipa de (n amatori) Modder (Rockstar Wizards DT) face o conversie totală a acestui joc. Orasul este același, Liberty City, "cel mai rău oraș din SUA". Modelele vechi, low-poly sunt refacute in HD (folosind modele hi-poly și sediul central texturi), motorul grafic foloseste DirectX9, si are o multime de feautures adăugate. De exemplu, puteți cumpăra case, mașini. Există reflecții în timp real și DX9 efecte (datorită Boris Vorontsov), există mașini adăugată, obiecte, și o experiență cu totul nouă de joc, dar povestea este aceeași.MOD va fi disponibil pentru GTA 3, acesta NU foloseste RAGE motorului. Echipa a început activitatea în urmă cu doi ani, dar apoi MOD, iar echipa a fost în stadii foarte timpurii.




GTA III HD Version J07DE

GTA III HD Version LlBd3

GTA III HD Version NbHux

Download Torrent

descriptionGTA III HD Version EmptyRe: GTA III HD Version

more_horiz
ioi ce fain e nu am jucat niciodata gta 3

descriptionGTA III HD Version EmptyRe: GTA III HD Version

more_horiz
Chiar te sfatuiesc sa incerci versiunea asta se apropie mult de Gta 4,plus ca jocul e foarte placut :D

descriptionGTA III HD Version EmptyRe: GTA III HD Version

more_horiz
eu nu am jucat nimic in afara de cs 1.6 din cauza pc-ului,jocul il stiu foarte bine este foarte reusit

descriptionGTA III HD Version EmptyRe: GTA III HD Version

more_horiz
toate ca toate....dar mai trebuie lucrat la masini...sunt prea urate...

descriptionGTA III HD Version EmptyRe: GTA III HD Version

more_horiz
ala sunt masinile originale din joc editate HD :D daca vrei modele de masini noi poti sa-ti adaugi tu singur ca nu e asa greu ;)

descriptionGTA III HD Version EmptyRe: GTA III HD Version

more_horiz
un link de download ceva
?

descriptionGTA III HD Version EmptyRe: GTA III HD Version

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde