Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionFarsa "sfoara invizibila" EmptyFarsa "sfoara invizibila"

more_horiz
Aseara, ca doara na, nu avem ce face, ne-am gandit sa incercam poanta aia cu sfoara invizibila, in care te prefaci ca intinzi cu cineva o sfoara pe mijlocul drumului, sperand ca vom face trecatorii sa se opreasca.
Rezultatul:



Nu imi vine sa cred ca ne-a iesit =))

ps: eu sunt ala care 'intinde sfoara' :))

descriptionFarsa "sfoara invizibila" EmptyRe: Farsa "sfoara invizibila"

more_horiz
:)) cata bataie am kuat cand eram mic pt sfoara asta invizibila

descriptionFarsa "sfoara invizibila" EmptyRe: Farsa "sfoara invizibila"

more_horiz
Eh.. era sa o incurcam si noi... 
Dar majoritatea pe care i-am oprit(vreo 5 sau 6) au gustat gluma si au ras cand si-au dat seama ca defapt nu era nimic acolo :)))

descriptionFarsa "sfoara invizibila" EmptyRe: Farsa "sfoara invizibila"

more_horiz
ma nesimtitilor luati ma sfoara aia de acolo=]]]]]]
sa fi coborat ala din masina cu bata la voi:]]]]
sa vedeti ce mai radeati dupa:]]]

descriptionFarsa "sfoara invizibila" EmptyRe: Farsa "sfoara invizibila"

more_horiz
bata ca bata sa fi coborat cu un electrosoc sau cu un pistol cu bile de cauciuc sa vedeti ce va dadea numa sfoara invizibila....sa-l fi intalnit pe gajiumiu cu tiru sa opreasca 30 de tone =))) sa vedeti atunci eu faceam vara cu o sfoara aruncata dupa un cablu deasupra trotoarului si legata la capat un folostioc de iarba care parea cu un paianjen si cand trecea lasam sfaoara dar de la distanta mai exact din fata blocului de pe banca =)))

descriptionFarsa "sfoara invizibila" EmptyRe: Farsa "sfoara invizibila"

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde