Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionforum mai jos !! Emptyforum mai jos !!

more_horiz
forum mai jos !! CqzuLCt
Toata partea forumului vreau sa fie data mai jos pentru a se vedea
forum mai jos !! N3bun
logoul..(logoul este bagat in  background)

descriptionforum mai jos !! EmptyRe: forum mai jos !!

more_horiz
stie cineva cum pot sa fac ?

descriptionforum mai jos !! EmptyRe: forum mai jos !!

more_horiz
acum am cautat eu si nu gasesc codul de unde sa incep ...dar un sfat iti zic sa faci fundalul pe verticala sa scrie nebunaticii pe stanga si pe dreapta si sa micsorezi latimea forumului si da mai original asa...nu am inst PS ca iti faceam eu ceva un fundal dar e sila mare roaga pe un designer de a nostru sa iti scrie pe o diminsiune pe culoarea albastra numa nebunaticii si pe orizontala si pe vertica cam unu langa altul aleatoriu cu un scris galbui sa vezi ce bine da :)intre timp mai caut cum se poate muta mai jos dar apoi cred ca se va deforma forumul va aparea prea jos si unii cu monitorul mic o sa zica ca ai forumul gol si nici bine nu intra ca si es :))

descriptionforum mai jos !! EmptyRe: forum mai jos !!

more_horiz
okey multumesc pentru sugestii:)

descriptionforum mai jos !! EmptyRe: forum mai jos !!

more_horiz
Baga in CSS:

Cod:

#wrap{
margin-top: 200px !important;
}

descriptionforum mai jos !! EmptyRe: forum mai jos !!

more_horiz
multumesc poti inchide

descriptionforum mai jos !! EmptyRe: forum mai jos !!

more_horiz
Buna ziua,
Deoarece topicul dvs a fost marcat ca si rezolvat voi inchide si arhiva subiectul ! ~> forum mai jos !! Lock-Lock-icon

descriptionforum mai jos !! EmptyRe: forum mai jos !!

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde