Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionCerere tema unica EmptyCerere tema unica

more_horiz
Versiune punbb
Sa se potriveasca la un forum de support it instalari windows reparatii pc si sa fie bannerul cel care la creeat just.mike si cu index box de ala care pe un singur rand apar doua categorii si nu e problema cat dureaza dar daca se poate doresc ceva unic si platesc nu e problema + index sau cum se numeste acea prima pagina:)
Va multumesc ador aceasta comunitate si in special stafful red si frannnta :*nu e linguseala dar eu sunt genul de fata unde nu pot sta daca nu`mi place ceva :*si ma bucur ca fac parte din stafful vostru si ma mai bucur ca l-am intalnit pe frannnta :*

descriptionCerere tema unica EmptyRe: Cerere tema unica

more_horiz
Dana,o tema unica poate costa pana la 15E,asta depinde acum si de preferintele tale.
trimite-mi pm cu mai multe detalii ale temei chiar si print screen,tot odata si lui redline

descriptionCerere tema unica EmptyRe: Cerere tema unica

more_horiz
poi ce print screen sa trimit, ca nam nici o idee :)) o sa ma gandesc si o sa vin cu un screen :)

descriptionCerere tema unica EmptyRe: Cerere tema unica

more_horiz
frannnta am gasit tema tot de la voi pe forum :X si`mi place la nebunie dar nu imi apare meniul sus :X poti sa ma ajuti si inca ceva nu pot modifica de sus ramane tot "Forum gratuit:FifaChallenges" si vreau sa schimb in InstalariWindows Adjud :) site-ul este Click iar datele ti le trimit prin PM :) 
Si pot sa dau TC?

descriptionCerere tema unica EmptyRe: Cerere tema unica

more_horiz
da,poti inchide subiectul

descriptionCerere tema unica EmptyRe: Cerere tema unica

more_horiz
mersi mult ca mai ajutat :)
  Cerere tema unica 3082509926

descriptionCerere tema unica EmptyRe: Cerere tema unica

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde