Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionCe gen de baieti/fete va plac? EmptyCe gen de baieti/fete va plac?

more_horiz
Inalti,facuti,slabi,pitici s.a.m.d...

Sa incep eu mie una imi plac baietii nici prea facuti dar nici prea slabi la o inaltime de cam 1.70 nu foarte grasi cu ochii caprui si parul saten :X
In cateva cuvinte exact cum e iubitul meu.Voua?

descriptionCe gen de baieti/fete va plac? EmptyRe: Ce gen de baieti/fete va plac?

more_horiz
Hai sa mai generalizam un pic topicul si sa spunem si ce gen de fete ne plac, shall we?

Mie imi plac fetele mai mici de statura (pe la 1.60-1.65), blonde :3, si mor dupa ochii albastrii :X
Nu ma intereseaza in general formele unei fete, dar bineinteles sa nu fie prea grasa.

descriptionCe gen de baieti/fete va plac? EmptyRe: Ce gen de baieti/fete va plac?

more_horiz
nu va mint,imi plac cele cu forme si destepte

Ultima editare efectuata de catre Mr.franta in Mier Ian 29, 2014 8:37 pm, editata de 1 ori

descriptionCe gen de baieti/fete va plac? EmptyRe: Ce gen de baieti/fete va plac?

more_horiz
vrei prea multe de la o fata :))) si frumoasa si desteapta cam rar :))

descriptionCe gen de baieti/fete va plac? EmptyRe: Ce gen de baieti/fete va plac?

more_horiz
Sincer imi place ca la o fata in primul rand sa fie placuta la fatza,nu papusa dar placuta.
Blonda,bruneta,roscata nu conteaza.
Inaltimea de maxim 175cm,ochi asprefera verzi sau caprui.
Sanii...aici nu sunt foarte pretentios,sa fie o marime medie.
Picioare lungi si un fund frumos. Mai ales ca mie imi plac tocurile la fete :X.
Inteligenta conteaza,gospodina si sa pretuiasca persoana de langa ea,sa nu traga cu prietenii sau cu parintii.


o lista cam mare dar este a mea :))

descriptionCe gen de baieti/fete va plac? EmptyRe: Ce gen de baieti/fete va plac?

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde