Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionSalutare! Eu sunt HorrorSanta :P EmptySalutare! Eu sunt HorrorSanta :P

more_horiz
Salutare! Va rugam frumos sa votati aici:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Momentan este pe primul loc la o distanta relativ mare dar ne dorim foarte mult sa castigam fiindca cu ajutorul premiului vom deschide o comunitate de minecraft.
Eu, Horrorsanta si IonutJoaca suntem amandoi YouTuberi, iar serverul va fii non stop full 40/40 asta va garantam [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Suntem cat de cat populari pe YouTube:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (fost: cautati pe youtube "ionutjoaca" fiindca a pus redirect la link si de aceea nu am lasat link-ul)

VA MULTUMIM! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

descriptionSalutare! Eu sunt HorrorSanta :P EmptyRe: Salutare! Eu sunt HorrorSanta :P

more_horiz
Bine ai venit HorrorSanta :))

descriptionSalutare! Eu sunt HorrorSanta :P EmptyRe: Salutare! Eu sunt HorrorSanta :P

more_horiz
Salut si bine ai venit

descriptionSalutare! Eu sunt HorrorSanta :P EmptyRe: Salutare! Eu sunt HorrorSanta :P

more_horiz
Ce naivi sunteti, asta e reclama pe fata.

descriptionSalutare! Eu sunt HorrorSanta :P EmptyRe: Salutare! Eu sunt HorrorSanta :P

more_horiz
Bine ai venit !

descriptionSalutare! Eu sunt HorrorSanta :P EmptyRe: Salutare! Eu sunt HorrorSanta :P

more_horiz
Bine ai venit!

descriptionSalutare! Eu sunt HorrorSanta :P EmptyRe: Salutare! Eu sunt HorrorSanta :P

more_horiz
Welcome

descriptionSalutare! Eu sunt HorrorSanta :P EmptyRe: Salutare! Eu sunt HorrorSanta :P

more_horiz
Bine ai venit alaturi de noi!

descriptionSalutare! Eu sunt HorrorSanta :P EmptyRe: Salutare! Eu sunt HorrorSanta :P

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde