Locatia Metinelor 
(am sa fac update si cu metinele cele noi adaugate!)

  • Metinul Necazului/Grijii Lv. 5 (Jinno-Shinsoo-Chunjo)[Ghid]Lista locatie metine B%C3%A1nat_metin_hol
  • Metinul Luptei Lv. 10 (Jinno-Shinsoo-Chunjo)[Ghid]Lista locatie metine Harc_metin_hol
  • Metinul Bataliei Lv. 15 (Jinno-Shinsoo-Chunjo)[Ghid]Lista locatie metine Csata_metin_hol
  • Metinul Lacomiei Lv. 20 (Chunjo-Jinno-Shinsoo)[Ghid]Lista locatie metine Moh%C3%B3s%C3%A1g_metin_hol
  • Metinu Amarului Lv. 25 (Chunjo-Jinno-Shinsoo / Bokjung-Bakra-Jayang)[Ghid]Lista locatie metine Fekete_metin_hol
  • Metinul Intunericului Lv. 30 (Bokjung-Bakra-Jayang)[Ghid]Lista locatie metine S%C3%B6t%C3%A9ts%C3%A9g_metin_hol
  • Metinul Geloziei Lv. 35 ( Bokjung - Bakra - Jayang )[Ghid]Lista locatie metine Locmetin35
  • Metinul sufletului Lv. 40 (Desertul Yongbi) [Ghid]Lista locatie metine Lelek_metin_hol
  • Metinul Umbrei Lv. 45 (Desertul Yongbi-Valea Seungryoung) [Ghid]Lista locatie metine Arnyek_metin_hol
  • Metinul Duritatii Lv. 50 (Desert Yongbi-Turnul demoniilor Etajul 1.)[Ghid]Lista locatie metine Kemenyseg_metin_hol
  • Metinul Diavolului Lv. 55 (Muntele Sohan-Turnul demoniilor Etajul 4.)[Ghid]Lista locatie metine Ordog_metin_hol
  • Metinul Dizgratiei Lv. 60 (Turnul demoniilor - Etajul 4)
  • Metinul Mor.tii Lv. 65 (Munte Sohan-Etajul demoniilor Etajul 7)[Ghid]Lista locatie metine Halal_metin_hol
  • Metinul Crimei Lv. 70 (Tara de foc-Turnul demoniilor Etajul 7.)[Ghid]Lista locatie metine Gyilkossag_metin_hol
  • Metinul Pung-Ma Lv. 75 (Lungsam/Padurea stafiilor-Tara gigantiilor)[Ghid]Lista locatie metine Metin_Pung-ma_hol
  • Metinul Ma-An Lv. 80 (Lungsam/Padurea stafiilor-Tara gigantiilor)[Ghid]Lista locatie metine Metin_Ma-an_hol
  • Metinul Tu-Young Lv.85 (Padurea Rosie) [Ghid]Lista locatie metine Metin_Tu-young_hol
  • Metinul Jeon-Un Lv. 90 (Padurea Rosie) [Ghid]Lista locatie metine Metin_Jeon-un_hol