Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

description[retragere]xAlecsu Empty[retragere]xAlecsu

more_horiz
Salut.
De azi ma retrag din forum deoarece numai are niciun rost sa mai stau sa ma chinui degeaba.De o luna de zile ma chinui sa fac o tema pentru forumul meu si vine unul si imi zice ca peste 2 minute ramai fara tema (jur ca toti au ceva cu mine) numai mie imi strica forumul...mam saturat sa ma zbat ca un "prost" pentru ceva si dupaia sa imi arunce cineva toata munca in 2 secunde la gunoi:(. Numai vreau sa aud de de forumuri ....(scuze frannnta ca iar nu am fost capabil sa fiu un membru din staff) dar chiar numai pot ,dupa ce ca sunt si mai incepator ca incepatorii si ma chinui sa invat cum sa fac si eu un forum de la a la z dar degeaba.

inca odata imi cer mii de scuze frannnta:(

description[retragere]xAlecsu EmptyRe: [retragere]xAlecsu

more_horiz
Sincer imi pare rau si as vrea sa iti transmit ceva.

Vezi acest site?: http://forum.hartexcraft.meximas.com/ cineva mi l-a stricat, acum daca observi tema care o am pe site este de 10000 de ori mai tare decat cea veche.. Sper sa ti cont de sfatul meu:

Citat - BaxAndrei a scris:
Exista o multime de oameni, din 20 oameni doar 1 iti doreste binele. Ca sa traiesti in aceasta lume aparate mai intai de prietenii, apoi de dusmanii!

Si.. creativitatea este mai mare atunci cand refaci a 2 a oara cu sau fara injuraturii, important e sa crezii in tine si sa sti ca o poti face. Apoi sunt sigur ca vei reusi.


Sper ca ti-a fost de folos, Numai bine BaxAndrei ~!

description[retragere]xAlecsu EmptyRe: [retragere]xAlecsu

more_horiz
Stiu dar chestia care ma oftica la maxim este ca acel baiat care mio bubuit forumu acum aprox o luna il ajutam la toate si acum cand iam cerut si eu o chestie mica mia zis ca aa ca nu mai ajutat niciodata nush ce...
si in legatura cu a doua oara iese ceva mai creativ: stiu si am foarte multe in cap dar degeaba daca sunt bata la coding:(
+ ca acum numai am ce face pentru ca mia aflat ipul si nu mai pot face nimic pe forum ca imi reseteaza tema din nou (cea clasica)

description[retragere]xAlecsu EmptyRe: [retragere]xAlecsu

more_horiz
Pitiku-le eu am trecut prin mullte cu forumul asta,la fel ca si tine cand l-am deschis nu stiam nimic,nici photoshop si nici coding.
acum stiu pe amandoua,mai multi fosti administratori au incercat sa fure tema dar nu au reusit,unii din  ei au sters css-ul,altiii membri altii mesajele.
in momentul de fata trebuia sa am cu vreo 6000 de subiecte mai mult si 1400 membri,care sunt stersi,dar asta nu ma dobarat,ma intarit si am continuat.

description[retragere]xAlecsu EmptyRe: [retragere]xAlecsu

more_horiz
xAlescu... si eu eram bata in coding de cand am venit pe frannta-design am inceput si eu sa invat chiar daca acum nu stiu 100% in proportie de 80% sti foarte bine.. problema este ca daca eu ma apuc sa fac o tema am p[rea multa imaginatie o incarc prea mult si iese un .....ca..cat daca intelegi ce vreau sa zic. Si explicami treaba cu ip si cu tema ce legatura are ip cu forumul tau. Eu zic sa schimbi numele de la cont si parola si nu iti mai intra nimeni pe forum si dupa ce schimbi parola tot intra  ai un keyyloger in calculator si trebuie sa reinstalezi windowsulo

description[retragere]xAlecsu EmptyRe: [retragere]xAlecsu

more_horiz
Daca ai keylogger recomand Norton AntiVirus, nu stiu cum sunt altii multumiti de el,dar pe mine m-a scapat de multi virusi si pot spune ca pentru2-3E pe luna e bun!

description[retragere]xAlecsu EmptyRe: [retragere]xAlecsu

more_horiz
Iooi am luat aseara o tema buguita dupa net Wireless se cheama si acum chiar sunt foarte multumit de ce mio iesit :x http://nebunaticii.forum.st/forum  (mai are unele buguri dar merita)!:D
Am ce incerc sa invat in continuare:D
si in legatura cu antivirusul am Bitdefender 
dar totusi ce antivirus e mai bun Biddefender-ul sau Avast?(bun din punct de vedere al virusilor si  keylogger)

description[retragere]xAlecsu EmptyRe: [retragere]xAlecsu

more_horiz
la keylogger poti sa ai orice antivirus din lumea asta daca lai luat printr-un film/melodie adio antivirus il gasesti la ceas acolo sau daca e mai avansat in system32 :) si il stergi dar am uitat denumirea fisierului care il creeaza key-ul :) intereseazate pe prietenul nostru google :)

PS:Iar in legatura cu forumul tau ai acolo o descriere care nu prea e corecta din punct de vedere gramatical si nu suna bine "pentru ca este" (prin faptul ca e o comunitate) infine e alegerea ta :)

description[retragere]xAlecsu EmptyRe: [retragere]xAlecsu

more_horiz
da stiu nu am stat sa ma uit la gramatica deoarece are foarte multe buguri in templateuri/css iar dupa aceea fac chestile minore

description[retragere]xAlecsu EmptyRe: [retragere]xAlecsu

more_horiz
xAlecsu tura viitoare sa nu mai injuri.Si ce minti ma ca mai ajutat tu pe mine????

description[retragere]xAlecsu EmptyRe: [retragere]xAlecsu

more_horiz
Bafta in continuare

description[retragere]xAlecsu EmptyRe: [retragere]xAlecsu

more_horiz
Jimmi12 a scris:
xAlecsu tura viitoare sa nu mai injuri.Si ce minti ma ca mai ajutat tu pe mine????

 ignore tati ...
poti sa faci ce vrea muschiuletu tau ;)
nu ma mai intreseaza de forumu ala


sa inchida cineva topicul va rog

description[retragere]xAlecsu EmptyRe: [retragere]xAlecsu

more_horiz
[retragere]xAlecsu 3082509926 

description[retragere]xAlecsu EmptyRe: [retragere]xAlecsu

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde