Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionborder la ultimul raspuns [phpbb2] Emptyborder la ultimul raspuns [phpbb2]

more_horiz
Inlocuieste in index box

Cod:

<a class="forumlink" href="{catrow.forumrow.U_VIEWFORUM}">{catrow.forumrow.FORUM_NAME}</a>

cu urmatorul

Cod:

<a class="forumlink" href="{catrow.forumrow.U_VIEWFORUM}"><div id="lastpost">{catrow.forumrow.FORUM_NAME}</div></a>


pe urma intri in foaia de stil CSS si adaugi

Cod:

#lastpost{
padding: 2px;
margin: 3px;
width : auto;
border : 2px solid #EEE;
-moz-border-radius : 7px;
-webkit-border-radius : 7px;
border-radius : 7px;
-moz-box-shadow : 0 0 8px #666;
-webkit-box-shadow : 0 0 8px #666;
box-shadow : 0 0 8px #666;}

descriptionborder la ultimul raspuns [phpbb2] EmptyRe: border la ultimul raspuns [phpbb2]

more_horiz
acest cod il folosesc si eu

descriptionborder la ultimul raspuns [phpbb2] EmptyRe: border la ultimul raspuns [phpbb2]

more_horiz
foarte bine faci tony

descriptionborder la ultimul raspuns [phpbb2] EmptyRe: border la ultimul raspuns [phpbb2]

more_horiz
fraNNNta ,verifica te rog codul cred ca este gresit :) l-am pus pe 2 forumuri diferite si nu'mi apare la last post si la numele categoriei:)

descriptionborder la ultimul raspuns [phpbb2] EmptyRe: border la ultimul raspuns [phpbb2]

more_horiz
Frumos tutorial !

descriptionborder la ultimul raspuns [phpbb2] EmptyRe: border la ultimul raspuns [phpbb2]

more_horiz
Bravo arata foarte bine.

descriptionborder la ultimul raspuns [phpbb2] EmptyRe: border la ultimul raspuns [phpbb2]

more_horiz
multumesc pentru aprecieri :P

descriptionborder la ultimul raspuns [phpbb2] EmptyRe: border la ultimul raspuns [phpbb2]

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde