Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

pollCe teme si index-uri vreti noi pe forum?

Counter-Strike
2
40%
Metin2
2
40%
Fifa
1
20%
Total voturi:
5
Sondaj inchis

descriptionMetin2 vs Counter-Strike vs Fifa EmptyMetin2 vs Counter-Strike vs Fifa

more_horiz
Buna ziua am deschis acest topic pentru ca am nevoie de parerile fiecaruia dintr voi,de asemenea pentru cei care nu vor sa comenteze voi adauga un formular cu vot.

De multa vreme nu am mai adauga nimic nou pe forum asa ca vreau sa creez teme si index-uri noi de obicei le creez pentru Counter-Strike si forum de grafica.
De data aceasta vreau sa fie ceva diferit.
Intrebarea mea este:
Ce teme si index-uri sa fie adaugate noi?

Counter-Strike
Metin2
Fifa?

Ultima editare efectuata de catre fraNNNta in Lun Noi 10, 2014 5:38 pm, editata de 1 ori

descriptionMetin2 vs Counter-Strike vs Fifa EmptyRe: Metin2 vs Counter-Strike vs Fifa

more_horiz
eu vreau una de fifa daca poti ca ma ocup eu de el ... sa se numeasca LegendFifa bennerul si tot ce tine butoane etc... ca fac eu un forum de fifa si facem un parteneriat calumea :X:X caut pe GameRanger useri si jucatori :)

descriptionMetin2 vs Counter-Strike vs Fifa EmptyRe: Metin2 vs Counter-Strike vs Fifa

more_horiz
Dana. Eu voi crea teme sau index-uri noi forum-urile vi le faceti voi.
Voi lasa acest topic deschis 30 zile

descriptionMetin2 vs Counter-Strike vs Fifa EmptyRe: Metin2 vs Counter-Strike vs Fifa

more_horiz
ok astept cu nerabdare :) sper sa am timp sa ma ocup de o competitie foarte frumoasa care sa atraga membri :)

descriptionMetin2 vs Counter-Strike vs Fifa EmptyRe: Metin2 vs Counter-Strike vs Fifa

more_horiz
Astept voturi si comentarii!

descriptionMetin2 vs Counter-Strike vs Fifa EmptyRe: Metin2 vs Counter-Strike vs Fifa

more_horiz
Sincer am votat metin2...

Dar totusi 'ma-s' inclina spre Counter Strile deoarece este cel mai popular... Pentru ca romaniii stiu sa faca doar comunitati de cs de altceva nustiu...

descriptionMetin2 vs Counter-Strike vs Fifa EmptyRe: Metin2 vs Counter-Strike vs Fifa

more_horiz
Metin2 vs Counter-Strike vs Fifa 3082509926

descriptionMetin2 vs Counter-Strike vs Fifa EmptyRe: Metin2 vs Counter-Strike vs Fifa

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde