Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionEliminarea zonei membrilor online chat EmptyEliminarea zonei membrilor online chat

more_horiz
Vizitator, sunt Alex Sasan si iti voi arata cum poti elimina zona membrilor online de la chat.
Fara cod:
Eliminarea zonei membrilor online chat Zvy8aq

Cu cod:
Eliminarea zonei membrilor online chat 11bt9v5

Intra in Foaia de stil css si adauga urmatoarele coduri:


Trebuie sa raspunzi la acest topic pentru a vedea continutul!

descriptionEliminarea zonei membrilor online chat EmptyRe: Eliminarea zonei membrilor online chat

more_horiz
Da,dar nu se vede cine este online,este un cod bunicel,un tutorial la fel de bun dar pe care eu nu il voi folosi niciodata pentru ca vreau sa vad cine este online.

descriptionEliminarea zonei membrilor online chat EmptyRe: Eliminarea zonei membrilor online chat

more_horiz
Daca adaugi si un cod pentru a te conecta automat la chat, chiar nu mai ai nevoie pentru zona Cine este online la chat, deoarece o sa ai la statistici Utilizatori online. :)

descriptionEliminarea zonei membrilor online chat EmptyRe: Eliminarea zonei membrilor online chat

more_horiz
Da,asa este!

descriptionEliminarea zonei membrilor online chat EmptyRe: Eliminarea zonei membrilor online chat

more_horiz
Taree :)) mersi ,chiar cautam asa ceva xd

descriptionEliminarea zonei membrilor online chat EmptyRe: Eliminarea zonei membrilor online chat

more_horiz
Codul este facut de mine. Nici bunul simt nu l-ai avut sa precizezi autorul.

descriptionEliminarea zonei membrilor online chat EmptyRe: Eliminarea zonei membrilor online chat

more_horiz
daca este codul tau ai putea sa imi spui si cum fac sa fac forumul mai mic in ,inaltime?

descriptionEliminarea zonei membrilor online chat EmptyRe: Eliminarea zonei membrilor online chat

more_horiz
Exista zona pentru cerere ajutor :)

ps:
Kames a scris:
Codul este facut de mine. Nici bunul simt nu l-ai avut sa precizezi autorul.

Ti se pare ca am precizat ca eu am facut codul?

descriptionEliminarea zonei membrilor online chat EmptyRe: Eliminarea zonei membrilor online chat

more_horiz
tare codul

descriptionEliminarea zonei membrilor online chat EmptyRe: Eliminarea zonei membrilor online chat

more_horiz
Foarte bun

descriptionEliminarea zonei membrilor online chat EmptyRe: Eliminarea zonei membrilor online chat

more_horiz
Alex Sasan a scris:
Exista zona pentru cerere ajutor :)

ps:
Kames a scris:
Codul este facut de mine. Nici bunul simt nu l-ai avut sa precizezi autorul.

Ti se pare ca am precizat ca eu am facut codul?



Aceasta nu e zona de discuții , nici de certuri vă rog fiți mai atenți data viitoare !
Mulțumesc pentru înțelegere!

PS: Super codul :)

descriptionEliminarea zonei membrilor online chat EmptyRe: Eliminarea zonei membrilor online chat

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde