Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

description[Tutorial] Restaurare Bază de date MySQL Empty[Tutorial] Restaurare Bază de date MySQL

more_horiz
După ce aţi făcut backup unei baze de date MySQL
 
E posibil ca la un moment dat să fiţi nevoiţi să restauraţi baza de date.
Pentru a face această operaţiune, va trebui să:

1. Vă autentificaţi în cPanel, şi apoi în PhpMyAdmin din secţiunea Databseses;
2. Din partea stângă, selectaţi baza de date în care doriţi să importaţi tabelele (Database)...
3. Odată ce baza de date este selectată, veţi putea apăsa pe butonul Import apărut sus în pagină (spre dreapta);
4. Căutaţi şi selectaţi baza de date în format .sql/.sql.zip/.sql.gz, după care apăsaţi butonul Go din partea de jos a paginii (spre dreapta);
5. În funcţie de mărimea bazei de date, aceasta va fi importată mai repede sau mai greu.

description[Tutorial] Restaurare Bază de date MySQL EmptyRe: [Tutorial] Restaurare Bază de date MySQL

more_horiz
Nu prea am mare experienta dar imi va fi de folos pe viitor.

description[Tutorial] Restaurare Bază de date MySQL EmptyRe: [Tutorial] Restaurare Bază de date MySQL

more_horiz
Ok , eu am 1 an de cand folosesc versiunea ipb , am avut ultima versiune 4.0 cea mai noua dar m-am lasat ca nu prea intelegeam multe la versiunea asta , am ramas tot la 3.4.6 :))

description[Tutorial] Restaurare Bază de date MySQL EmptyRe: [Tutorial] Restaurare Bază de date MySQL

more_horiz
Frumos, chiar si explicit :)

description[Tutorial] Restaurare Bază de date MySQL EmptyRe: [Tutorial] Restaurare Bază de date MySQL

more_horiz
RyNo a scris:
Frumos, chiar si explicit :)


Multumesc , sper ca te-a ajutat!

description[Tutorial] Restaurare Bază de date MySQL EmptyRe: [Tutorial] Restaurare Bază de date MySQL

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde