Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionBancuri cu Blonde 2016 EmptyBancuri cu Blonde 2016

more_horiz
Doua blonde discutau. La un moment dat, una dintre ele ii spuse celeilalte: 
- Auzi, fata, m-a invitat George la majoratul lui! 
- Ei, da, tare! Si cati ani implineste? 
- De unde sa stiu, ca nu mi-a spus...

descriptionBancuri cu Blonde 2016 EmptyRe: Bancuri cu Blonde 2016

more_horiz
Două blonde călătoresc cu trenul. În compartiment, călătoreşte cu ele un bărbat mai în vârstă, cu barbă. O blondă către cealaltă:
- Uită-te! Ăsta-i Mircea cel Bătrân...
- Eşti proastă. E mort de vreo 6-700 de ani.
În acel moment, intră un alt bărbat în compartiment şi-l salută pe bărbos:
- Ciao, Mircea, ce faci, bătrâne! Nu te-am mai văzut de sute de ani...
Prima blondă:
- Na, cine-i proasta?

descriptionBancuri cu Blonde 2016 EmptyRe: Bancuri cu Blonde 2016

more_horiz
Dupa un an de succes la o firma de management s-a dat o petrecere. Angajatii se distrau, beau, mancau si isi faceau de cap. Au inceput sa spuna bancuri, cele mai multe cu blonde. Vicepresedinta firmei era blonda. Dupa cateva bancuri extreme nu a mai rezistat si a plecat. In drum spre casa vede din masina o blonda intr-o barca vaslind in lanul de grau. Aceasta, furioasa se da jos din masina si incepe sa strige la cea din lanul cu grau:
– Nenorocito, numai din cauza ta si a celorlalte se fac bancuri pe seama blondelor! Daca as sti sa inot as veni la tine si te-as bate!

descriptionBancuri cu Blonde 2016 EmptyRe: Bancuri cu Blonde 2016

more_horiz
O blonda la un magazin de electronice.
- As vrea sa cumpar si eu acest televizor.
- Imi pare rau, nu vindem televizoare blondelor.
Peste o ora se intoarce blonda vopsita bruneta.
- As vrea sa cumpar acest televizor.
- Imi pare rau, nu vindem televizoare blondelor.
- De unde ati stiut ca sunt blonda?
- Pai asta e un cuptor cu microunde.

descriptionBancuri cu Blonde 2016 EmptyRe: Bancuri cu Blonde 2016

more_horiz
Doi prieteni mor într-un accident de maşină şi unul dintre ei merge în Rai iar celălalt în iad. Într-o zi, cel din Rai se uită în jos şi-l vede pe cel din iad stând cu o cutie de bere în mână şi cu o blondă pe genunchi. Supărat, se duce la Dumnezeu:
-Ce-i asta?! Cred că vreau să merg in iad, uite-te la prietenul meu de acolo ce bine o duce!
Dumnezeu îi răspunde:
- Uită-te mai bine: cutia are o gaură în fund şi blonda nici-una!

descriptionBancuri cu Blonde 2016 EmptyRe: Bancuri cu Blonde 2016

more_horiz
O blondă la un magazin: 
– Cât costă poșeta aceea roșie? 
– Zece milioane , spune vânzătorul. 
– Dar de ce este așa scumpă ? 
– Pai, e din piele de peniis. 
– Și ce e așa de special? 
– Păi, dacă o lingi, se face geamantan!!!

descriptionBancuri cu Blonde 2016 EmptyRe: Bancuri cu Blonde 2016

more_horiz
-De ce nu se duce o blonda la biserica?
-Pentru ca din instinct cind se aseaza in genunchi casca gura!

descriptionBancuri cu Blonde 2016 EmptyRe: Bancuri cu Blonde 2016

more_horiz
Două blonde: prima o întreabă pe cea de-a doua: - Auzi fato, care crezi tu că e mai departe: Luna sau Londra? - Fată dar proastă mai eşti, vezi tu Londra de aici?

descriptionBancuri cu Blonde 2016 EmptyRe: Bancuri cu Blonde 2016

more_horiz
O blondă intră în aprozar: - Bună ziua, aş dori nişte cartofi. - De cât? întreabă vânzătoarea. - Decât cartofi!

descriptionBancuri cu Blonde 2016 EmptyRe: Bancuri cu Blonde 2016

more_horiz
O blondă urcă scările: - Acesta este etajul trei? - Nu. Patru! - Şi unde este etajul trei?

descriptionBancuri cu Blonde 2016 EmptyRe: Bancuri cu Blonde 2016

more_horiz
O blondă vine la soţul ei: - Dragă, s-a stricat maşina! Are apă în carburator! - Iubito, tu nici nu ştii ce e ăla carburator. De unde ştii că are apă în carburator? Lasă că verific eu. Unde e maşina? - În piscină!

descriptionBancuri cu Blonde 2016 EmptyRe: Bancuri cu Blonde 2016

more_horiz
Patru blonde merg sub o umbrelă, dar nici una nu se udă. Cum se poate aşa ceva? Nu plouă!

descriptionBancuri cu Blonde 2016 EmptyRe: Bancuri cu Blonde 2016

more_horiz
O tipă merge la un chirurg plastic: - Doctore, mi-am pierdut urechile într-un accident, vă rog ajutaţi-mă! - Nici o problemă, vă montez o pereche de urechi de la o blondă... vă deranjează? - Nu, nu cred, sînt tot urechi. Trece o lună, după care femeia se întoarce la cabinet dezorientata. Doctorul o întreabă mirat: - Ce s-a întîmplat, n-auziţi bine? - Ba da, aud perfect, dar... nu-nţeleg nimic!

descriptionBancuri cu Blonde 2016 EmptyRe: Bancuri cu Blonde 2016

more_horiz
De ce a inventat Dumnezeu blonda? Simplu. Oaia nu era în stare să aducă o cutie de bere din frigider! Da' cum de a inventat Dumnezeu bruneta? Şi mai simplu, nici blonda nu era în stare să o aducă!

descriptionBancuri cu Blonde 2016 EmptyRe: Bancuri cu Blonde 2016

more_horiz

Si cu ocazia asta am terminat seria de bancuri cu blonde 2016 , sper ca v-a placut ! 

descriptionBancuri cu Blonde 2016 EmptyRe: Bancuri cu Blonde 2016

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde