Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionDefectiuni, modificari etc - tema Gaming-Zone EmptyDefectiuni, modificari etc - tema Gaming-Zone

more_horiz
Titlu: Defectiuni, modificari etc - tema Gaming-Zone
Printscreen: Cum pot sterge acele iconite? Defectiuni, modificari etc - tema Gaming-Zone Image
De ce se vede asa?
Defectiuni, modificari etc - tema Gaming-Zone Image
De ce se vede asa?
Defectiuni, modificari etc - tema Gaming-Zone Image
De ce se vede asa?
Defectiuni, modificari etc - tema Gaming-Zone Image




upload gif from url

Versiune forum: phpBB2
Link forum: http://forum.ogameking.com/
Descriere problema: Mai sus
Platforma Forumului unde ai vazut: 

descriptionDefectiuni, modificari etc - tema Gaming-Zone EmptyRe: Defectiuni, modificari etc - tema Gaming-Zone

more_horiz
De unde ai luat aceasta tema?
Trebuie sa o instalez pe un forum de teste sa ii fac update,ce imi arati mie sunt multe probleme la ea.
Astept un pm.

descriptionDefectiuni, modificari etc - tema Gaming-Zone EmptyRe: Defectiuni, modificari etc - tema Gaming-Zone

more_horiz
Ți-am trimis.
P.S Să-mi spui de unde pot schimba logo-ul, te rog:)

descriptionDefectiuni, modificari etc - tema Gaming-Zone EmptyRe: Defectiuni, modificari etc - tema Gaming-Zone

more_horiz
Nu vad aceste erori pe forumul de teste.
Singura varianta care este cea mai probabila este ca tu ai versiunea forumului phpbb2,iar tema este phpbb3.
Sterge toate template-urile adaugate,apoi schimba versiunea in phpbb3 si readauga template-urile.

descriptionDefectiuni, modificari etc - tema Gaming-Zone EmptyRe: Defectiuni, modificari etc - tema Gaming-Zone

more_horiz
Uite cum mi se vede phpBB3: www.forum.ogameking.com
La orice temă aş instala..

descriptionDefectiuni, modificari etc - tema Gaming-Zone EmptyRe: Defectiuni, modificari etc - tema Gaming-Zone

more_horiz
Trebuia sa bifezi si vesiunea de baza a forumului cand schimbi versiunea.

descriptionDefectiuni, modificari etc - tema Gaming-Zone EmptyRe: Defectiuni, modificari etc - tema Gaming-Zone

more_horiz
Am bifat - Tema de origine a versiunii
Nici o diferență. Dacă vrei, îți pot lăsa contul să vezi care-i treaba..

descriptionDefectiuni, modificari etc - tema Gaming-Zone EmptyRe: Defectiuni, modificari etc - tema Gaming-Zone

more_horiz
Da-mi un pm

descriptionDefectiuni, modificari etc - tema Gaming-Zone EmptyRe: Defectiuni, modificari etc - tema Gaming-Zone

more_horiz
Șterge toate templateurile pe care leai adaugat, cred că sunt buguite.

descriptionDefectiuni, modificari etc - tema Gaming-Zone EmptyRe: Defectiuni, modificari etc - tema Gaming-Zone

more_horiz
Anthalius a scris:
Ți-am trimis.
P.S Să-mi spui de unde pot schimba logo-ul, te rog:)


pentru a schimba logo:

Panou de Administrare => Afisare => Imagini si culori => Administrare Imagini => Mod Avansat (aici trebuie sa cauti, „Logo-ul forumului : ” ), o să fie o adresă la logo, ștergi și înlocuiești cu care vrei tu.

dacă nu te descurci: http://adresa-forumului-dvs/admin/index.forum?part=themes&sub=logos&mode=general&extended_admin=1&tid=9daeeee558565f089b91c55eeff04187

înlocuiești „adresa-forumului-dvs” cu adresa ta :).

descriptionDefectiuni, modificari etc - tema Gaming-Zone EmptyRe: Defectiuni, modificari etc - tema Gaming-Zone

more_horiz
Defapt, lasa.
Sunt multe defectiuni la tema....pacat. 
Multumesc tuturor de ajutor!
P.S:K1DDU, nu sunt chiar asa de prost, nu folosesc platforma asta de ieri..:)) Nu merge, trebuie schimbat din alta parte.

descriptionDefectiuni, modificari etc - tema Gaming-Zone EmptyRe: Defectiuni, modificari etc - tema Gaming-Zone

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde