Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionCum pun rang, browser intr-un chenar elegant in profil EmptyCum pun rang, browser intr-un chenar elegant in profil

more_horiz
As dori sa pot pune acest model de rang si browser pe un forum punbb.
Cum pun rang, browser intr-un chenar elegant in profil EqHTvYs

descriptionCum pun rang, browser intr-un chenar elegant in profil EmptyRe: Cum pun rang, browser intr-un chenar elegant in profil

more_horiz
Acele rang-uri sunt create tot de mine pentru RoFarm.
RoFarm au o tema platita si am o intelegere cu ei sa nu dau mai departe nimic fara ca ei sa imi dea o confirmare.
Tot ceea ce pot face este sa le dau un mesaj privat.

descriptionCum pun rang, browser intr-un chenar elegant in profil EmptyRe: Cum pun rang, browser intr-un chenar elegant in profil

more_horiz
Salutare!
Nu vreau sa fiu rauracios,dar tema este personalizata cu scopul de a avea ceva unic,tot ce tine de aspectul forumului se ocupa Frannta,contra cost.
Fac asta pentru membri comunitatii Romania Farming.Am investit si inca investesc pentru acea comunitate si nu vreau sa se faca public nimic din ce este acolo.

Cine doreste sa aibe ceva unic,Sabin are idei foarte multe si va poate face.

descriptionCum pun rang, browser intr-un chenar elegant in profil EmptyRe: Cum pun rang, browser intr-un chenar elegant in profil

more_horiz
Avand in vedere ca in ultimele 2 saptamani autorul nu a mai aratat interes pentru acesta problema, topicul va fi inchis . Daca problema nu a fost rezolvata, va invitam sa deschideti un nou topic, in sectiunea corespunzatoare si avind un titlu explicit.

descriptionCum pun rang, browser intr-un chenar elegant in profil EmptyRe: Cum pun rang, browser intr-un chenar elegant in profil

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde