Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionredirectionare pagina login Emptyredirectionare pagina login

more_horiz
Titlu: Redirectionare pagina login
Printscreen:-
Versiune forum:punbb
Link forum:www.lightgamers.forum.st
Descriere problema: Deci.
Atunci cand un membru/vizitator intra pe o pagina html din forumul meu , acesta , daca nu este logat/inregistrat sa il redirectioneze in pagina de login/register iar dupa ce isi face cont sau se logheaza sa poata sa intre in pagina html respectiva.
Platforma Forumului unde ai vazut: ForumGratuit Obligatoriu

descriptionredirectionare pagina login EmptyRe: redirectionare pagina login

more_horiz
din păcate, nu îți pot vizita platforma, din cauza la această eroare: Your connection is not private
Attackers might be trying to steal your information from lightgamers.forum.st (for example, passwords, messages, or credit cards). Learn more
NET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID

descriptionredirectionare pagina login EmptyRe: redirectionare pagina login

more_horiz
A.... nu stiu care este problema la tine dar la alte persoane nu face asa... , am incercat la alte 5 persoane si nu le da aceasta eroare..

descriptionredirectionare pagina login EmptyRe: redirectionare pagina login

more_horiz
Salut te rog sa incerci asta:

Cod:

$(document).ready(function(){"/login"!==window.location.pathname&&(1!=_userdata.session_logged_in?window.location.href="/login":"")});

descriptionredirectionare pagina login EmptyRe: redirectionare pagina login

more_horiz
Nu merge , am pus acest cod in pagina speciala pentru javascript-uri , si plasarea este in toate paginile.

descriptionredirectionare pagina login EmptyRe: redirectionare pagina login

more_horiz
salutări , problema mai persistă ?

descriptionredirectionare pagina login EmptyRe: redirectionare pagina login

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde