Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionAfisarea temelor inainte de topic  EmptyAfisarea temelor inainte de topic

more_horiz
Salut,lucrez la un nou mod de afisare a temelor in forum in template-ul topic_blog_box.
Momentan arata cam asa
Afisarea temelor inainte de topic  Beta10
Tot odata o sa incerc mai multe idei pentru forumurile de filme.

descriptionAfisarea temelor inainte de topic  EmptyRe: Afisarea temelor inainte de topic

more_horiz
îmi place mult,mai ales imaginile,sunt prea strânse,mă așteptam să fie clare...

descriptionAfisarea temelor inainte de topic  EmptyRe: Afisarea temelor inainte de topic

more_horiz
De aceea este in beta testing.Depinde de cum sunt imaginile 16:9 sau 4:3 de aceea se vad diferit.

descriptionAfisarea temelor inainte de topic  EmptyRe: Afisarea temelor inainte de topic

more_horiz
Arata destul de ok din imagine.

Off:e un bug probabil in viewtopic(ceva element neinchis), se poate observa in topicul asta. Unele mesaje sunt impinse spre dreapta.

descriptionAfisarea temelor inainte de topic  EmptyRe: Afisarea temelor inainte de topic

more_horiz
Nu era de la viewtopic era de la semnatura lui mihai.

descriptionAfisarea temelor inainte de topic  EmptyRe: Afisarea temelor inainte de topic

more_horiz
mr.franta a scris:
Nu era de la viewtopic era de la semnatura lui mihai.


am șters eu ceva din greșeală, puteai să rezolvi adaugând un < /table> la sfârșit de cod, înloc să o ștergi.

descriptionAfisarea temelor inainte de topic  EmptyRe: Afisarea temelor inainte de topic

more_horiz
Nu am stat sa verific ce ai avut tu acolo,am vazut ca este de la tine si l-am sters.

descriptionAfisarea temelor inainte de topic  EmptyRe: Afisarea temelor inainte de topic

more_horiz
Arata destul de bine, as avea o sugestie cand cineva da click pe poza sa il rediectioneze catre un demo cu tema .

descriptionAfisarea temelor inainte de topic  EmptyRe: Afisarea temelor inainte de topic

more_horiz
Deja ele functioneaza in acest fel,m-am gandit si la acest lucru.
Numai ca trebuie remodificat fiecare topic cu temele.
Trebuie pus la inceputul topic-ului o poza de 230x210px apoi descrierea topicului.
Nu trebuie ca contina nicio alta imagine la inceputul topicului nici macar smiley-uri.
Restul imaginilor se vor pune dupa descrierea temei.

descriptionAfisarea temelor inainte de topic  EmptyRe: Afisarea temelor inainte de topic

more_horiz
Frumos , imi place , dabia astept sa vad ce a iesit :)

descriptionAfisarea temelor inainte de topic  EmptyRe: Afisarea temelor inainte de topic

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde