Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionIndex Gaming Bootstrap 4 & FontAwesome 5  [ Nefinalizat ] EmptyIndex Gaming Bootstrap 4 & FontAwesome 5 [ Nefinalizat ]

more_horiz
Salutare tutorur as dori si eu o parere despre acest index facut cu Bootstrap 4 si FontAwesome 5 este terminat in proportie de 80%..

Astept idei pareri si critici.

Poze:

Arata :


Fullpage:
Index Gaming Bootstrap 4 & FontAwesome 5  [ Nefinalizat ] Fullpage

descriptionIndex Gaming Bootstrap 4 & FontAwesome 5  [ Nefinalizat ] EmptyRe: Index Gaming Bootstrap 4 & FontAwesome 5 [ Nefinalizat ]

more_horiz
Foarte  frumos si simplu,nici nu trebuia mai mult de atat.

descriptionIndex Gaming Bootstrap 4 & FontAwesome 5  [ Nefinalizat ] EmptyRe: Index Gaming Bootstrap 4 & FontAwesome 5 [ Nefinalizat ]

more_horiz
mr.franta a scris:
Foarte  frumos si simplu,nici nu trebuia mai mult de atat.


Multumesc frannta :)

Idee este ca este un template pentru upload in FTP cu fisiere  nu este doar (html) ce zici il postez in sectiunea de template ?
Nu mai vreau sa fac nimic pentru platforma de ForumGratuit de acum incolo fac doar pentru webhost.

descriptionIndex Gaming Bootstrap 4 & FontAwesome 5  [ Nefinalizat ] EmptyRe: Index Gaming Bootstrap 4 & FontAwesome 5 [ Nefinalizat ]

more_horiz
Il poti pune parerea mea in sectiunea de web-design.
Chiar daca ramane aici nu este gresit,alegi tu unde sa il lasi.
Daca te-ai apucat de php si te pricepi putem sa colaboram pentru niste proiecte de gaming.
De astazi am redeschis dongame si o sa am nevoie de resurse si oameni pentru forum.

descriptionIndex Gaming Bootstrap 4 & FontAwesome 5  [ Nefinalizat ] EmptyRe: Index Gaming Bootstrap 4 & FontAwesome 5 [ Nefinalizat ]

more_horiz
mr.franta a scris:
Il poti pune parerea mea in sectiunea de web-design.
Chiar daca ramane aici nu este gresit,alegi tu unde sa il lasi.
Daca te-ai apucat de php si te pricepi putem sa colaboram pentru niste proiecte de gaming.
De astazi am redeschis dongame si o sa am nevoie de resurse si oameni pentru forum.


Astept un mesaj privat cu ce ideii ai mai exact ceea ce vrei sa faci

descriptionIndex Gaming Bootstrap 4 & FontAwesome 5  [ Nefinalizat ] EmptyRe: Index Gaming Bootstrap 4 & FontAwesome 5 [ Nefinalizat ]

more_horiz
ti-am trimis pm

descriptionIndex Gaming Bootstrap 4 & FontAwesome 5  [ Nefinalizat ] EmptyRe: Index Gaming Bootstrap 4 & FontAwesome 5 [ Nefinalizat ]

more_horiz
Foarte frumos !

descriptionIndex Gaming Bootstrap 4 & FontAwesome 5  [ Nefinalizat ] EmptyRe: Index Gaming Bootstrap 4 & FontAwesome 5 [ Nefinalizat ]

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde