Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

description[Invision] ipbskyn v4.2 black war Empty[Invision] ipbskyn v4.2 black war

more_horiz
Numele temei: ipbskyn v4.2 black war
Autor: mr.franta
Culori: negru/neagră
Template-uri modificate: da
Imagini: nu am apucat să-i fac, îmi pare rău
Descărcare: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
(bbtheme)


Autoru temei este mr.franta 100%, notă: tema nu este terminată în totalitate, mai are nevoie de actualizări la template-uri, și posibil și prin alte locuri

Index_body:

Index_box:

overall_header

topics_list_box

viewforum_body

viewtopic_body


Ultima editare efectuata de catre mihai in Joi Noi 05, 2020 6:00 am, editata de 2 ori

description[Invision] ipbskyn v4.2 black war EmptyRe: [Invision] ipbskyn v4.2 black war

more_horiz
javascript (nu am știu ce nume original are, l-am pus așa)
amplasare: toate paginile


online offline (amplasare: topicuri)

description[Invision] ipbskyn v4.2 black war EmptyRe: [Invision] ipbskyn v4.2 black war

more_horiz
Eu nu stiu de ce nu imi apare tema. Adica nu pot sa o vad decat daca raspund la topicul postat de tine unde se afla tema. 

description[Invision] ipbskyn v4.2 black war EmptyRe: [Invision] ipbskyn v4.2 black war

more_horiz
RRNN a scris:
Eu nu stiu de ce nu imi apare tema. Adica nu pot sa o vad decat daca raspund la topicul postat de tine unde se afla tema. 


Bună,

Poți atașa te rog un screenshot, ca să văd despre ce problemă vorbești? Eu când pun tema, la mine se vede totu în regulă.

description[Invision] ipbskyn v4.2 black war EmptyRe: [Invision] ipbskyn v4.2 black war

more_horiz
Ba, acuma imi merge. A fost o problema de la telefonul meu. Vad ca mai face figuri din cand in cand. 

description[Invision] ipbskyn v4.2 black war EmptyRe: [Invision] ipbskyn v4.2 black war

more_horiz
RRNN a scris:
Ba, acuma imi merge. A fost o problema de la telefonul meu. Vad ca mai face figuri din cand in cand. 

Tema nu e optimizată pentru dispozitivele mobile, dă cel mai bine pe calculator/laptop.

description[Invision] ipbskyn v4.2 black war EmptyRe: [Invision] ipbskyn v4.2 black war

more_horiz
Aha, merci de informare :) oricum, sunt zile in care mi se optimizeaza sau nu. 

description[Invision] ipbskyn v4.2 black war EmptyRe: [Invision] ipbskyn v4.2 black war

more_horiz
RRNN a scris:
Aha, merci de informare :) oricum, sunt zile in care mi se optimizeaza sau nu. 

codul acela javascript cred că are o problemă, că și eu când dau refresh la pagină, îmi apare alb, și după își revine.

description[Invision] ipbskyn v4.2 black war EmptyRe: [Invision] ipbskyn v4.2 black war

more_horiz
Poate trebuie revizuit :) cine stie

description[Invision] ipbskyn v4.2 black war EmptyRe: [Invision] ipbskyn v4.2 black war

more_horiz
RRNN a scris:
Poate trebuie revizuit :) cine stie

trebuie verificat, poți să-i ceri ajutoru lu @mr.franta, sau să postezi în secțiunea de suport!

description[Invision] ipbskyn v4.2 black war EmptyRe: [Invision] ipbskyn v4.2 black war

more_horiz
Momentan e ok asa. Daca mai apare o problema de genu, voi anunta. 

description[Invision] ipbskyn v4.2 black war EmptyRe: [Invision] ipbskyn v4.2 black war

more_horiz
RRNN a scris:
Momentan e ok asa. Daca mai apare o problema de genu, voi anunta. 

am menționat în topic, că tema nu e optimizată, am uitat să și menționez că nu e făcută pentru versiunile mobile, aia e... Succes! By the way, folosești discord?

description[Invision] ipbskyn v4.2 black war EmptyRe: [Invision] ipbskyn v4.2 black war

more_horiz
Am folosti discor, da acuma nu il mai folosesc si nici timp de gaming nu mai am.  :H :((( :(((

description[Invision] ipbskyn v4.2 black war EmptyRe: [Invision] ipbskyn v4.2 black war

more_horiz
RRNN a scris:
Am folosti discor, da acuma nu il mai folosesc si nici timp de gaming nu mai am.  :H :((( :(((

păcat, aveam un discord, pentru forumul meu, puteam să te invit acolo... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

description[Invision] ipbskyn v4.2 black war EmptyRe: [Invision] ipbskyn v4.2 black war

more_horiz
Serios? Poate reusesc sa il descarc pe telefon si sa sa ma conectez pe el

description[Invision] ipbskyn v4.2 black war EmptyRe: [Invision] ipbskyn v4.2 black war

more_horiz
RRNN a scris:
Serios? Poate reusesc sa il descarc pe telefon si sa sa ma conectez pe el

Da, foarte serios

description[Invision] ipbskyn v4.2 black war EmptyRe: [Invision] ipbskyn v4.2 black war

more_horiz
Apropo, cu forumul tau ce mai? Am incercat sa il caut si nu l-am mai gasit. 

description[Invision] ipbskyn v4.2 black war EmptyRe: [Invision] ipbskyn v4.2 black war

more_horiz
RRNN a scris:
Apropo, cu forumul tau ce mai? Am incercat sa il caut si nu l-am mai gasit. 

Adresa a rămas aceeași: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] nu știu ce browser folosești, dar poți să-l pui în bookmark, ca să îți aduci aminte de el! :D

description[Invision] ipbskyn v4.2 black war EmptyRe: [Invision] ipbskyn v4.2 black war

more_horiz
Merci :)
Folosesc google chrome. 

description[Invision] ipbskyn v4.2 black war EmptyRe: [Invision] ipbskyn v4.2 black war

more_horiz
Cu multă plăcere! :P

description[Invision] ipbskyn v4.2 black war EmptyRe: [Invision] ipbskyn v4.2 black war

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde