Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionCum pun tema care nu este pe hitskin EmptyCum pun tema care nu este pe hitskin

more_horiz
Salut fraNNNta.. As vrea sa te intreb daca pot pune o tema care nu este pe hitskin,, cum o pot urka pe form? Daca stii te rog sa ma ajuti !!

descriptionCum pun tema care nu este pe hitskin EmptyRe: Cum pun tema care nu este pe hitskin

more_horiz
In primul rand nu mai folosi cuvinte sms
urka pe form?

si nu inteleg ce vrei sa spui fii mai explicit

descriptionCum pun tema care nu este pe hitskin EmptyRe: Cum pun tema care nu este pe hitskin

more_horiz
Nu am folosit nici un cuvant sms... :| ionut uite asta vreau eu... am in pc o tema data de la un prieten.. si as vrea sa o pun la mine pe forum.. si ea nu se afla pe HitSkin ca sa pot sa o selectez si sa o instalez pe forumul meu..asta nu stiu cum sa o pun pe HitSkin sau sa o pun direct pe forum.. daca stii ajuta-ma te rog FRUMOS! Multumesc!

descriptionCum pun tema care nu este pe hitskin EmptyRe: Cum pun tema care nu este pe hitskin

more_horiz
tema pe care o vrei este compatibila pentru forumgratuit?
daca da intra in
Cum pun tema care nu este pe hitskin Go-jum10Panou de administrare Cum pun tema care nu este pe hitskin Arrow10 Afisare Cum pun tema care nu este pe hitskin Arrow10 Cum pun tema care nu este pe hitskin Images_couleursteme si administrare temeCum pun tema care nu este pe hitskin Arrow10 Importa tema


daca este phpbb3 sau invision (faci doar ce este mai sus)

pentru alte teme urmaresti amandoi pasii

Cum pun tema care nu este pe hitskin Go-jum10Panou de administrare Cum pun tema care nu este pe hitskin Arrow10 Afisare Cum pun tema care nu este pe hitskin Arrow10 Cum pun tema care nu este pe hitskin Images_couleurstemplateuri

inlocuiesti templateurile vechi cu cele noi,dai inregistrare si publicare (templateuri doar pentru punbb si phpbb2)


iar daca tema nu este de pe platforma forumgratuit faci un printscreen si ne ceri ajutorul,iar noi daca putem iti dam raspunsurile corecte

descriptionCum pun tema care nu este pe hitskin EmptyRe: Cum pun tema care nu este pe hitskin

more_horiz
SAlut .. cam asa arata tema fraNNNta !
se poate pune pe forumgratuit deoarece am mai vazut-o!
Daca poti sa ma ajuti de rog frumos! Multumesc mult!
Cum pun tema care nu este pe hitskin 2e3psuv

descriptionCum pun tema care nu este pe hitskin EmptyRe: Cum pun tema care nu este pe hitskin

more_horiz
Fa rost de tema si urmeaza pasii de mai sus.
Si da,am mai vazut-o pe forumgratuit deci este de pe aceasta platforma
pot sa spun ca m-am folosit si eu de ea in trecut dar avea mai multe erori si am renuntat la ea

descriptionCum pun tema care nu este pe hitskin EmptyRe: Cum pun tema care nu este pe hitskin

more_horiz
Nu reusesc :( imi poti da id-ul tau prin pm te rog frumos sa ma ajuti? :)

descriptionCum pun tema care nu este pe hitskin EmptyRe: Cum pun tema care nu este pe hitskin

more_horiz
nu imi merge yahoo messenger

descriptionCum pun tema care nu este pe hitskin EmptyRe: Cum pun tema care nu este pe hitskin

more_horiz
Nu cred e este pentru forum gratuit. Aceasta tema nu este phpbb3 ci este Ip board care se plateste.

descriptionCum pun tema care nu este pe hitskin EmptyRe: Cum pun tema care nu este pe hitskin

more_horiz
te contrazic Theseus este pe platforma forumgratuit varianta phpbb2
stiu si forumul unde o distribuie detinatorul

descriptionCum pun tema care nu este pe hitskin EmptyRe: Cum pun tema care nu este pe hitskin

more_horiz
Zimi si mie te rog. Caut de multe tema de ip board pe forum gratuit

descriptionCum pun tema care nu este pe hitskin EmptyRe: Cum pun tema care nu este pe hitskin

more_horiz
intr-un final ma ajuta cineva? :( Va rog frumos :(

descriptionCum pun tema care nu este pe hitskin EmptyRe: Cum pun tema care nu este pe hitskin

more_horiz
nu avem permisiunea de a distribuii temele altor administratori
dar te pot ajuta cu o cautare pe google
forum.pbpbbonline.com iti faci cont descarci tema si o instalezi

descriptionCum pun tema care nu este pe hitskin EmptyRe: Cum pun tema care nu este pe hitskin

more_horiz
Da ..mersi de ajutor.. ! Bafta :|

descriptionCum pun tema care nu este pe hitskin EmptyRe: Cum pun tema care nu este pe hitskin

more_horiz
cu placere.rezolvat

descriptionCum pun tema care nu este pe hitskin EmptyRe: Cum pun tema care nu este pe hitskin

more_horiz
Buna ziua,
Deoarece topicul dvs a fost marcat ca si rezolvat voi inchide si arhiva subiectul ! ~> Cum pun tema care nu este pe hitskin Lock-Lock-icon

descriptionCum pun tema care nu este pe hitskin EmptyRe: Cum pun tema care nu este pe hitskin

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde