Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionPropunere Tema . EmptyPropunere Tema .

more_horiz
Stateam si ma uitam pe aici pe forum si am vazut ca tema asta nu-ti ofera nici-o satisfactie de a umbla pe forum de a ramane aici alaturi de noi ,de aceea m-am gandit sa facem o tema sau sa personalizam una .... cu butoanele noastre,imaginile noastre, sa fie drepturi de autor fraNNNta-Design , dar pentru asta imi trebuie acces la panel ... astept raspunsu' dumneavoastra.

descriptionPropunere Tema . EmptyRe: Propunere Tema .

more_horiz
Bts imi pare rau dar tema va ramane asa cum este.
am tot schimbat tema si cum se schimba cum numai avem vizitatori.
daca te pricepi cu adevarat in web-coding as vrea sa imi arati talentul pe o tema PUNBB,cu accesul la panou nu se mai poate,deja avm o discutie si noi ca suntem deja prea multi

descriptionPropunere Tema . EmptyRe: Propunere Tema .

more_horiz
Tema s-a schimbat recent si fondatorul nu mai vrea sa o schimbe deoarece a muncit mult la o tema mai veche si membri din staff au vrut alta tema si a spus ca asta ii ultima care o schimba.
Desigur..poate acum o sa fie de acrod.
Dar acces la panou nu primesti deoarece nu esti inca nici in staff.

descriptionPropunere Tema . EmptyRe: Propunere Tema .

more_horiz
frannta ai inteles gresit nu vreau sa raman administrator imi trebuie acces la panou doar sa modific tema , atat dupaia poti sa-l scoti nu stau la tine pe forum pentru rank , acel rank il primesti pe merit ...dar nu ai de ce sa pierzi utilizatori , pana la urma e un forum de, design ... trebuie sa te atraga designu' forumului .

descriptionPropunere Tema . EmptyRe: Propunere Tema .

more_horiz
Stiu asta,cum ti-am spus si mai sus creaza-ti un forum de teste si arata-mi ideile tale ca sa ma poti convinge.
si iti spun de ce ti-am spus sa alegi PUNBB : daca va fi schimb tema voi trece doar pe punbb

descriptionPropunere Tema . EmptyRe: Propunere Tema .

more_horiz
Ne mutam pe invision , facem butoanele/imaginile tot cum vrem noi .... nu stau sa fac forum de teste sa lucrez la el .... daca nu le place cu timpu' perfectionam facem mai multe teme ,spune ceva sigur ...

descriptionPropunere Tema . EmptyRe: Propunere Tema .

more_horiz
Nu schimbam nimik. Daca vrei sa ne areti ce idei ai creeaza un forum de teste. Acces la panou nu o sa primesti! Locked

descriptionPropunere Tema . EmptyRe: Propunere Tema .

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde