Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionPropunere                    EmptyPropunere

more_horiz
Buna tuturor am mai multe propuneri pentru voi!

1.Sa se adauge mai multe lucruri la profil si sa fie paragraf (una sub alta) cum este acum arata dezastros pentru tema pe care o avem, si pe langa ce adauga fiecare rubrica sa aive icon.

2.Sa facem un sistem de puncte complex cu care se poate cumpara membru premium,iar dupa facem o categorie pentru membrii premium cu diverse teme,tutoriale,indexuri,resurse,si multe altele.
Vip-ul sa nu fie greu de cumparat dar nici usor sa fie ceva echilibrat. Si chiar sa se merite achizitia adica nu sa se chinuie sa cumpere vip si sa aive surpriza sa gaseasca doar 5-10 tutoriale,teme sa fie ceva super.
Si cam atat sper sa va placa propuneriile mele :-??

descriptionPropunere                    EmptyRe: Propunere

more_horiz
Votez contra ! Este un forum aranjat foarte bine , nu cred ca daca baga multe lucruri la profil l-ar infrumuseta cu ceva ! Si in plus este tot necesar deja: POSTS & POINTS !

descriptionPropunere                    EmptyRe: Propunere

more_horiz
nu vad ce am mai putea adauga la profil este exact tot ce trebuie se poate doar locatia fiecaruia sa fie adaugata in rest nu vad nimic restu propunerilor is foarte bune :)

descriptionPropunere                    EmptyRe: Propunere

more_horiz
Dana. a scris:
nu vad ce am mai putea adauga la profil este exact tot ce trebuie se poate doar locatia fiecaruia sa fie adaugata in rest nu vad nimic restu propunerilor is foarte bune :)


Eu ma refer la versiunea folosita browser folosit si tot asa.

descriptionPropunere                    EmptyRe: Propunere

more_horiz
Nu are  rost sa adaugam asa ceva, ce ar schimba daca as sti ce browser folosesc altii ? sau ce versiune .... e o idee rea !

descriptionPropunere                    EmptyRe: Propunere

more_horiz
aici doar redline poate decide,el stie in totalitate tema

descriptionPropunere                    EmptyRe: Propunere

more_horiz
Stiu ca e dezastruos profilu, o sa incerc sa il remediez, dar stii, nu le am cu modificatul markup-ului, si il inteleg greu cand nu e facut de mine.. O sa incerc sa vad ce si cum.. :D
Iar faza cu browseru si versiunea in profil, mi se pare un moft frate.. Nu ii vad rostul...

descriptionPropunere                    EmptyRe: Propunere

more_horiz
REDLINE a scris:
Stiu ca e dezastruos profilu, o sa incerc sa il remediez, dar stii, nu le am cu modificatul markup-ului, si il inteleg greu cand nu e facut de mine.. O sa incerc sa vad ce si cum.. :D
Iar faza cu browseru si versiunea in profil, mi se pare un moft frate.. Nu ii vad rostul...


browseru si versiunea asa am dat eu un exemplu ... nu imi venea in cap ce sa scriu si am zis asta!

descriptionPropunere                    EmptyRe: Propunere

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde