Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionClient by Abesgaara v3.7-Fall of the Cataclysm EmptyClient by Abesgaara v3.7-Fall of the Cataclysm

more_horiz
Buna ziua,draga comunitate!
Am decis sa va postez client-ul lui Abesgaara v3.7
Ok...Sa incepem!

Ce contine:
MC.txt
Armele 2010-2011
Armurile 2010-2011
Accesorile 2010-2011
Textura schimbata
Terrain modificat
Nu se mai vede cercul ala rosu sau alb in jurul tau:D
Clientul vede ARMURILE DE RUBIN SI PELERINA!!!(NEW)

Link download torent: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sper sa va placa!

descriptionClient by Abesgaara v3.7-Fall of the Cataclysm EmptyRe: Client by Abesgaara v3.7-Fall of the Cataclysm

more_horiz
Nu merge downladat de pe girlshare..doar eu intampin aceasta problema ? ?  Va rog sa va uitati si eventual sa puneti un alt link penru download.

descriptionClient by Abesgaara v3.7-Fall of the Cataclysm EmptyRe: Client by Abesgaara v3.7-Fall of the Cataclysm

more_horiz
Liliacul28 a scris:
Nu merge downladat de pe girlshare..doar eu intampin aceasta problema ? ?  Va rog sa va uitati si eventual sa puneti un alt link penru download.

cred ca doar tu intampini aceasta problema.... merge linkul dde download, uite aici torentul

descriptionClient by Abesgaara v3.7-Fall of the Cataclysm EmptyRe: Client by Abesgaara v3.7-Fall of the Cataclysm

more_horiz
Aveti clientul abesgaara v3.7 ? Ca nu se mai gaseste pe internet . Nici linkul de aici nu mai e bun . 
Astept raspuns . 
Multumesc.

descriptionClient by Abesgaara v3.7-Fall of the Cataclysm EmptyRe: Client by Abesgaara v3.7-Fall of the Cataclysm

more_horiz
Chavesz a scris:
Aveti clientul abesgaara v3.7 ? Ca nu se mai gaseste pe internet . Nici linkul de aici nu mai e bun . 
Astept raspuns . 
Multumesc.

nu cred ca acest client mai exista in momentul de fata pe internet.

descriptionClient by Abesgaara v3.7-Fall of the Cataclysm EmptyRe: Client by Abesgaara v3.7-Fall of the Cataclysm

more_horiz
Super

descriptionClient by Abesgaara v3.7-Fall of the Cataclysm EmptyRe: Client by Abesgaara v3.7-Fall of the Cataclysm

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde