Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionPropunere Subcategorie EmptyPropunere Subcategorie

more_horiz
Ce ziceti sa adaugam categorie la Counter Strike si de coduri ca ma ocup eu de asta plus ca aceasta categorie creeaza multe taguri in google :) "toata lumea e codata la cs" =]]

descriptionPropunere Subcategorie EmptyRe: Propunere Subcategorie

more_horiz
Dana. a scris:
Ce ziceti sa adaugam categorie la Counter Strike si de coduri ca ma ocup eu de asta plus ca aceasta categorie creeaza multe taguri in google :) "toata lumea e codata la cs" =]]



O idee foarte buna + daca bagati aceasta categorie , eu am videoclipurile mele pe youtube cu link coduri si le pot pune pe Frannnta-design astfel vom ridica popularitatea si vizitele ! PRO ! ;;)

descriptionPropunere Subcategorie EmptyRe: Propunere Subcategorie

more_horiz
Contra asta inseamna hacking si daca  semnaleaza cineva un abuz cu hacking si ajunge la cei de la forumgratuit pa=pa forum

descriptionPropunere Subcategorie EmptyRe: Propunere Subcategorie

more_horiz
Aditzu. a scris:
Contra asta inseamna hacking si daca  semnaleaza cineva un abuz cu hacking si ajunge la cei de la forumgratuit pa=pa forum

 Nu-i adevarat. Nu avem voie cu piraterie. Nu vad vreo problema daca am posta hackuri pentru CS :D

descriptionPropunere Subcategorie EmptyRe: Propunere Subcategorie

more_horiz
Uitate:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

descriptionPropunere Subcategorie EmptyRe: Propunere Subcategorie

more_horiz
haking nu e in sensul la coduri de la cs uitativa Aici de ce credeti ca au 8000 de membri :)) ca sunt nr 1 in google ca activitatea e zero pe acest forum codurile sunt acceptate de asta sunt steam si non-steam detectabile si nedetectabile haideti sa votam cu pro/contra la trei pro se adauga sau la 3 contra se respinge.
 Propunere Subcategorie 3989326862

descriptionPropunere Subcategorie EmptyRe: Propunere Subcategorie

more_horiz
Eu am zs in ajutorul forumului..... sa nu se ::" intample ceva ""

eu zic  Propunere Subcategorie 3989326862 

descriptionPropunere Subcategorie EmptyRe: Propunere Subcategorie

more_horiz
o sa cer sfatur cutorva prieteni de pe help.forumgratuit.ro tot odata vrea sa creez o categorie cu filme online

descriptionPropunere Subcategorie EmptyRe: Propunere Subcategorie

more_horiz
Cum a mai ramas cu subcategoria mea ??
Apropo inca o propunere nu e posibil sa adaugam si chestia cu numarul paginilor la subiectele discutate si sus undeva ca e cam aiurea sa te duci tuma jos...e doar o parere.Astept raspunsul..

descriptionPropunere Subcategorie EmptyRe: Propunere Subcategorie

more_horiz
am stat de orba cu un tehnician,este posibil sa nu inchida forumul daca indrumam userii spre piraterie/hack,scrie si in regulament.
cu filmele online s-ar putea sa avem succes deoarece nu noi doar distribuim cu codul dat de ei,dar renunt ca e multa munca.

descriptionPropunere Subcategorie EmptyRe: Propunere Subcategorie

more_horiz
Click aici e site-ul lu gajiumiu il vinde cu 2000 euro :) :"> are pe unu care plateste lunar lui 50 euro pentru ca ii tine o reclama :) playerul plateste 3 euro ,domeniu 15 $ lunar si gazduirea 36 ceva de genul dar nu ne mai ajunge traficul :)) acuma e dat putin peste cap... are cate-va bucuri dar nu are timp sa le repare si daca nu il vinde il inchide...filme nu sa mai pus pe el de mult...dar vizitatori garla :))
PS:E singurul site din Romania cu calitate intradevar BluRay 720 sau 1080p si marea firma de tablete SeeNow sa luat dupa site-ul lui :)) sii da nu stiu cat pe luna :))

descriptionPropunere Subcategorie EmptyRe: Propunere Subcategorie

more_horiz
lui ce ii iese din site-ul asta?

descriptionPropunere Subcategorie EmptyRe: Propunere Subcategorie

more_horiz
bani cheltuiti :))) si bani din reclame :)

descriptionPropunere Subcategorie EmptyRe: Propunere Subcategorie

more_horiz
Deci, voi inchide acest post. Multumesc.

descriptionPropunere Subcategorie EmptyRe: Propunere Subcategorie

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde