Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

kNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6

power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde
+17
Viatamea123
al3ksxD
118818987
Ave Moi !
alyn200
just.m1ky
bsk21
piratu21
BaxAndrei
hawk
AloAlooMinciuniLaIndigo
7Days
alexalex0022
Sunt PRost
AlexhellYA
Dana.
mr.franta
21 participanți

descriptionkNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6 EmptykNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6

more_horiz

kNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6













Merge perfect! Eu l-am testat pe WIN XP / WIN7 pe Counter Strike 1.6 Extream v1.1 si Counter Strike NvidiaE4.


Tutorial instalare













///////////   CFG   \\\\\\\\\\\\\
standard.ini –> Counter strike

Core.dll –> Counter strike

kNr.cfg –> Counter strike/cstrike

kNr.dll –> Counter strike/cstrike

///////////   EXEC   \\\\\\\\\\\\\
 
Intrati in cs apoi aprindeti consola
In consola scrieti: „exec knr.cfg” si gata!


Download











Download acum
http://www.baxandrei.ro/knr-cfg-leis-pure-cfg-cs-1-6/


Ultima editare efectuata de catre BaxAndrei in Vin Iul 29, 2016 1:47 pm, editata de 3 ori

descriptionkNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6 EmptyRe: kNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6

more_horiz
Foarte bun o sa il incerc si eu

descriptionkNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6 EmptyRe: kNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6

more_horiz
Este foarte eficient, pe map apare echipa adversa, fiecare jucator are o bulinuta, asa iti dai seama care unde este in paralel cu mapa si poti ucide cu awp daca stai cu spatele la el si tragi fara luneta pusa(click dr.) :)

descriptionkNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6 EmptyRe: kNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6

more_horiz
Interesant chiar,deci il recomand cu toate ca eu nu joc cu ele.

descriptionkNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6 EmptyRe: kNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6

more_horiz
eu nu il recomand invatati sa jucati fara coduri lasatile naibii eu rup tot la cs si datorita alora cu coduri ma considera lumea codata nu e server la 1.6 sa nu imi faca poze dupa maxim 2,3 runde...nu pot sa zic ca nu am fost curioasa am jucat odata cu wall pe cs.pgl.ro :)) si jucam mai prost cu el decat fara el...ca vedeam multi prn perete si nu eram hotarata in cine sa trag prima data...sfatu meu NO CHEATS !!
MoTTO-ul meu S4S inventat de mine !! Sorry four Skill :)))

descriptionkNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6 EmptyRe: kNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6

more_horiz
Sincer,nici macar odata nu am testat vreun cod :PP joc prea bine ca sa pot avea nevoie de unul.

descriptionkNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6 EmptyRe: kNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6

more_horiz
gjMAN

descriptionkNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6 EmptyRe: kNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6

more_horiz
naspa,wall-ul strica tot

descriptionkNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6 EmptyRe: kNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6

more_horiz
Multumesc

descriptionkNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6 EmptyRe: kNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6

more_horiz
l-am folosit si eu odata , am luat ban :)))

descriptionkNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6 EmptyRe: kNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6

more_horiz
Codurile is pentru noobi :))

descriptionkNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6 EmptyRe: kNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6

more_horiz
Foarte bun cfg GJ

descriptionkNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6 EmptyRe: kNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6

more_horiz
Am pus codul aici pentru ca este foarte bun si merge sigur. In orice caz.. eu joc GO.

descriptionkNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6 EmptyRe: kNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6

more_horiz
il incerc si eu

descriptionkNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6 EmptyRe: kNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6

more_horiz
f bun

descriptionkNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6 EmptyRe: kNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6

more_horiz
Adevarat ca este bun

descriptionkNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6 EmptyRe: kNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6

more_horiz
Super =)

descriptionkNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6 EmptyRe: kNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6

more_horiz
Sa vedem ce-i cu "cadoul" asta :))

descriptionkNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6 EmptyRe: kNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6

more_horiz
frumos

descriptionkNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6 EmptyRe: kNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6

more_horiz
Foarte bun!

descriptionkNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6 EmptyRe: kNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6

more_horiz
il incerc si eu  04

descriptionkNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6 EmptyRe: kNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6

more_horiz
hai cu cfg ass

descriptionkNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6 Emptygg

more_horiz
BaxAndrei a scris:

kNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6











Merge perfect! Eu l-am testat pe WIN XP / WIN7 pe Counter Strike 1.6 Extream v1.1 si Counter Strike NvidiaE4.


Tutorial instalare











///////////   CFG   \\\\\\\\\\\\\
standard.ini –> Counter strike

Core.dll –> Counter strike

kNr.cfg –> Counter strike/cstrike

kNr.dll –> Counter strike/cstrike

///////////   EXEC   \\\\\\\\\\\\\
 
Intrati in cs apoi aprindeti consola
In consola scrieti: „exec knr.cfg” si gata!


Download










Pentru a vedea trebuie sa comentati.

descriptionkNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6 Emptynice

more_horiz
10nce

descriptionkNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6 EmptyRe: kNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6

more_horiz
aha

descriptionkNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6 EmptyRe: kNr cfg leis – Pure CFG – Cs 1.6

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde