Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionPuRe CFG AIM SINCE 2016 @ FAtal Error!! EmptyPuRe CFG AIM SINCE 2016 @ FAtal Error!!

more_horiz
CFG elvetiaa# Version1. SINCE 2016 PURE AIM .

*Setari cele mai bune pe care le-am gasit
 *M4A1 2-3 Gloante 1 HeaDShoT
    *Ak47 2-3 Gloante 1 HeaDShot
      *Usp 1-2 Gloante 1 HeaDShoT
        *Glock 2-3 Gloante 1 HeaDShoT
           *Deagle 1-2 Gloante 1 HeaDShoT

Te-ai lamurit? Revin-o cu un reply

DOWNLOAD 1:
DOWNLOAD 2:

Trebuie sa postezi pentru a putea descarca :D

descriptionPuRe CFG AIM SINCE 2016 @ FAtal Error!! EmptyRe: PuRe CFG AIM SINCE 2016 @ FAtal Error!!

more_horiz
sa vedem chair sunt curios

descriptionPuRe CFG AIM SINCE 2016 @ FAtal Error!! EmptyRe: PuRe CFG AIM SINCE 2016 @ FAtal Error!!

more_horiz
Sa vedem , sunt si eu curios

descriptionPuRe CFG AIM SINCE 2016 @ FAtal Error!! EmptyRe: PuRe CFG AIM SINCE 2016 @ FAtal Error!!

more_horiz
Ca sa inteleg , acest cfg iti modifica tinta ? Sau ce il face asa bun?

descriptionPuRe CFG AIM SINCE 2016 @ FAtal Error!! EmptyRe: PuRe CFG AIM SINCE 2016 @ FAtal Error!!

more_horiz
PitiKu a scris:
Ca sa inteleg , acest cfg iti modifica tinta ? Sau ce il face asa bun?


acest cfg îți modifică ținta, să dai direct cap dintr-un glonț DGL, și după cineva te raportează că „X are AIM”, și un ADMIN se pune spectator, și se uită pe tine next round. (nu recomand, deoarece se poate lua ELIMINATE / ban permanent)

descriptionPuRe CFG AIM SINCE 2016 @ FAtal Error!! EmptyRe: PuRe CFG AIM SINCE 2016 @ FAtal Error!!

more_horiz
Desi nu cred ca va merge il voi testa.

descriptionPuRe CFG AIM SINCE 2016 @ FAtal Error!! EmptyRe: PuRe CFG AIM SINCE 2016 @ FAtal Error!!

more_horiz
bun merge

descriptionPuRe CFG AIM SINCE 2016 @ FAtal Error!! EmptyRe: PuRe CFG AIM SINCE 2016 @ FAtal Error!!

more_horiz
merge?

descriptionPuRe CFG AIM SINCE 2016 @ FAtal Error!! EmptyRe: PuRe CFG AIM SINCE 2016 @ FAtal Error!!

more_horiz
NU stiu,nu l-am incercat.

descriptionPuRe CFG AIM SINCE 2016 @ FAtal Error!! EmptyRe: PuRe CFG AIM SINCE 2016 @ FAtal Error!!

more_horiz
BRAVO PENTRU EFORTUL DEPUS ;)

descriptionPuRe CFG AIM SINCE 2016 @ FAtal Error!! EmptyRe: PuRe CFG AIM SINCE 2016 @ FAtal Error!!

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde