Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionParere forum EmptyParere forum

more_horiz
Salut ,nu cred ca am postat bine dar nu am gasit o categorie speciala pentru asa ceva. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] 


As vrea si eu sa aflu cateva pareri despre "treaba" care am facut-o cu forumul meu :D   

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] acesta este pagina principala

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]<< am umblat putin si la profil

Legat de meniu , l-am facut cat se poate de simplu dar trebuie sa mai lucrez la el .



Nu prea am apucat sa fac multe ,deoarece vreau sa fac si o pagina speciala pentru filme online ,una pentru muzica ,si una pentru torrents  ... deci cam fac 10 lucruri deodata :)) 

Astept pareri din partea voastra.

descriptionParere forum EmptyRe: Parere forum

more_horiz
NU vreau sa te superi dar tema arata mai rau decat una default.

descriptionParere forum EmptyRe: Parere forum

more_horiz
Da e cam naspa !

descriptionParere forum EmptyRe: Parere forum

more_horiz
Deci să nu te lași batut, din creat teme, pentru că din greșeli înveți, tema nu este chiar una frumoasă, Dar măcar ai depus efort si măcar este bine.
Poate te bazezi pe teme cu design negru dacă nu Tia ieșit cu alb, pune alte scripturi, gasesti tu.Bafta!

descriptionParere forum EmptyRe: Parere forum

more_horiz
RyNo a scris:
Deci să nu te lași batut, din creat teme, pentru că din greșeli înveți, tema nu este chiar una frumoasă, Dar măcar ai depus efort si măcar este bine.
Poate te bazezi pe teme cu design negru dacă nu Tia ieșit cu alb, pune alte scripturi, gasesti tu.Bafta!

Sau poate să folosească teme nebuguite gata făcute

descriptionParere forum EmptyRe: Parere forum

more_horiz
Ne poti cere ajutorul,dar important este sa tii cont de parerile sincere (cele rele) pentru ca ele te aduc la perfectiune,nu cele false (e super,si pe cealata parte: e vai m...tii ei..) intelegi tu.
Eu asa am invatat,din comentariile cele mai rele,de foarte multe ori ma certam cu cei care spuneau sincer dar aveau dreptate,daca ma uit in trecut la ce "credeam eu ca e super" mi-as da nota 2 cel mult.

descriptionParere forum EmptyRe: Parere forum

more_horiz
mr.franta a scris:
Ne poti cere ajutorul,dar important este sa tii cont de parerile sincere (cele rele) pentru ca ele te aduc  la perfectiune,nu cele false (e super,si pe cealata parte: e vai m...tii ei..) intelegi tu.
Eu asa am invatat,din comentariile cele mai rele,de foarte multe ori ma certam cu cei care spuneau sincer dar aveau dreptate,daca ma uit in trecut la ce "credeam eu ca e super" mi-as da nota 2 cel mult.


Adevarat , nu ezita sa ne ceri ajutorul !

descriptionParere forum EmptyRe: Parere forum

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde