Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionParere forum nou EmptyParere forum nou

more_horiz
Salut ,as vrea si eu o parere despre tema aceasta: http://gamestracker.forumz.ro
Stiu ca nu este gata ,ca ii lipseste o gramada dar mai intai am stat sa ma uit prin toate template-urile sa nu aiba erori si sa rezolv cat mai mult din ele si nu am avut timp sa ma ocup prea mult de partea estetica a forumului ,dar am reusit sa fac cat de cat prima pagina & topicurile . Si as vrea si eu o parere de inceput :D

+ Am stat mai mult si pe niste pagini html pe care o sa le pun pe acest forum :)
Deci astept cateva pareri din partea voastra.
Multumesc ;)

descriptionParere forum nou EmptyRe: Parere forum nou

more_horiz
pentru mine, e cât de cât ok, având în vedere că cunosc meniu :)

descriptionParere forum nou EmptyRe: Parere forum nou

more_horiz
Header-ul iese in evidenta si asta imi place dar mai este putin de lucrat la butoanete conectare si inregistrare (la hover) text-ul isi schimba culoarea intr-una mai inchisa si nu este deloc bine.Va recomand culoarea alba la hover.
La index_box ar trebui sa dispara acele 2 chenare.
Iar pentru ca aveti si culoarea verde nu ar strica sa puneti si anumite link-uri de culoarea verde.
Tot la index_box trebuie sa mai scoti din border(recomand sa ramana decat border-left si border-right).
Viewtopic_body imi place.

descriptionParere forum nou EmptyRe: Parere forum nou

more_horiz
Nimic original decat index_box si view_topic . Oricum succes in continuare !

descriptionParere forum nou EmptyRe: Parere forum nou

more_horiz
Pare ok. Incearca sa lasi spatiu intre categorii(margin-top).

descriptionParere forum nou EmptyRe: Parere forum nou

more_horiz
mihai a scris:
pentru mine, e cât de cât ok, având în vedere că cunosc meniu :)


Meniul nu va ramane asa , acest header il aveam pierdut prin pc si l-am pus provizoriu. Multumesc pentru parere :)

mr.franta a scris:
1)Header-ul iese in evidenta si asta imi place dar mai este putin de lucrat la butoanete conectare si inregistrare (la hover) text-ul isi schimba culoarea intr-una mai inchisa si nu este deloc bine.Va recomand culoarea alba la hover.
2)La index_box ar trebui sa dispara acele 2 chenare.
3)Iar pentru ca aveti si culoarea verde nu ar strica sa puneti si anumite link-uri de culoarea verde.
4)Tot la index_box trebuie sa mai scoti din border(recomand sa ramana decat border-left si border-right).
5)Viewtopic_body imi place.


1) Stiu ,asta si vreau de la header , dar mai vreau sa lucrez putin la el.
2)Daca te referi la chenarul ala cu marcheaza toate forumurile ca fiind citite/etc ,si celalalt chenar care este sub el ,da acelea o sa le scot,dar vreau sa mai lucrez putin la alte chestii pana sa ajung la ele
3) O sa fac un footer care sa se asorteze putin si cu acel verde din index_box
4)Legat de border o sa vad cum se vede fara si poate fac alta chestie :)
5)Mersi :) dar as vrea sa pun culori diferite la rank-uri :)
P.S: Multumesc pentru parere :)

Lucifer @ Frannnta-Design a scris:
Nimic original decat index_box si view_topic . Oricum succes in continuare !

Stii... eu mor pe oamenii de genul asta . Da bun , poate se aseamana putin cu alte forumuri ,dar stii tu... nu e asa de usor/simplu sa faci un forum de unul singur + ca eu am fost si atent sa nu nenorocesc forumul cu erori ca dupa aceea sa stai 1 ora sa se incarce o pagina + dupa cum spuneam , headerul nu o sa ramana asa.
Multumesc pentru parere ;)


Justice a scris:
Pare ok. Incearca sa lasi spatiu intre categorii(margin-top).

Ma gandeam la inceput sa fac asa dar tot odata ma gandeam ca poate sa arate aiurea.O sa incerc sa vad cum arata :)
Multumesc pentru parere :)

descriptionParere forum nou EmptyRe: Parere forum nou

more_horiz
Tema arata bine, insa mai trebuie lucrata. De incurajare iti voi da nota 9.
PS: ador temele care au culoare dominanta negru sau gri. 

descriptionParere forum nou EmptyRe: Parere forum nou

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde