Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionCe parere aveti despre acest blog EmptyCe parere aveti despre acest blog

more_horiz
Dupa cum spune si titlu ce parere aveti despre acest blog http://newsblog.url.ph/ merita continuat sau nu.

ps: m-ai am putin de lucrat la forum vreau o impresie si despre forum  :D

descriptionCe parere aveti despre acest blog EmptyRe: Ce parere aveti despre acest blog

more_horiz
Este foarte frumos si bine lucrat. La forum doar 1 adaugare,un buton catre blog sus langa Acasa,Faq si Cautare.

descriptionCe parere aveti despre acest blog EmptyRe: Ce parere aveti despre acest blog

more_horiz
pirk0FG a scris:
Este foarte frumos si bine lucrat. La forum doar 1 adaugare,un buton catre blog sus langa Acasa,Faq si Cautare.


multumesc frumos m-ai astept si alte pareri :D

descriptionCe parere aveti despre acest blog EmptyRe: Ce parere aveti despre acest blog

more_horiz
Mie-mi suna a reclama treaba asta... Daca voiai sa faci reclama trebuia sa deschizi un topic la sectiunea corespunzatoare

descriptionCe parere aveti despre acest blog EmptyRe: Ce parere aveti despre acest blog

more_horiz
nu ca puteam sa deschid si acolo dar eu vreau o parere...

descriptionCe parere aveti despre acest blog EmptyRe: Ce parere aveti despre acest blog

more_horiz
Arata foarte bine blogul. Gj

descriptionCe parere aveti despre acest blog EmptyRe: Ce parere aveti despre acest blog

more_horiz
BaxAndrei a scris:
Arata foarte bine blogul. Gj


Multumesc bax.

Astept si alte pareri fie bune fie rele  :S 

descriptionCe parere aveti despre acest blog EmptyRe: Ce parere aveti despre acest blog

more_horiz
aditzu nu vreau sa te superi pe mine un site pe latforma wordpress nu se poate numi blog :) blog este acel site unde impartasesti vizitatorilor niste chestii din viata ta care ti sau parut esite din comu si care invata ceva pe cititori si care pot sa-ti raspunda foarte usor cu un sfat/parere acesta este mai degraba un site de stiri.Poti a  ma contrazice dar nu ai dreptate daca o faci :)
PS:Ca site este frumos nota 10 eu am creeat un site pe wordprees de la zero cu tema asemanatoare de la radio zu :) asa este si a ta :)

descriptionCe parere aveti despre acest blog EmptyRe: Ce parere aveti despre acest blog

more_horiz
dana asa este cum zici tu dar hai sa iti spun ceva cunosc foarte multe bloguri (wordpress) care ofera resurse pentru urmatoarele jocuri: metin2, cs, samp, minecraft, left4dead. Stiu si alte bloguri care ofera tutoriale pentru jocurile enumerate mai sus. Deci in concluzie wordpress este folosit in diferite domenii.

descriptionCe parere aveti despre acest blog EmptyRe: Ce parere aveti despre acest blog

more_horiz
da ai dreptate dar banuiesc ca stii cum arata cele mai mare bloguri cum sunt structurate,e foarte simplu sal creezi si e foarte important sa fie simplu si sa se poata raspunde la fel de usor.Iara platforma wordpres e folosita in general pentru alte genuri nu pentru blog iara cele care le enumeri tu de jocuri deja sunt site-uri de gaming :) sau de support

PS:Ca sa nu mai lungesc sa fac spam uite aici :*

Blog
Definitie: Cuvantul Blog este prescurtarea de la “weblog” si se refera la un jurnal online creat si postat de grupuri sau
persoane individuale, articolele fiind afisate in ordine cronologica. Oricine isi poate crea propriul blog, de la copii la adulti.
In prezent, sunt peste 3 milioane de blog-uri active, cu o mare diversitate de teme.
Exista numeroase site-uri care ofera solutii pentru realizarea unui blog. De exemplu, pe site-urile www.blogger.com sau
http://wblog.ro/ exista explicatii pas cu pas pentru crearea unui blog propriu. Atasarea de imagini sau link-uri catre alte
pagini, imagini sau filmulete, reprezinta o sarcina usoara, mai ales pentru cei tineri obisnuiti sa utilizeze programe de
calculator.
Recent au aparut blog-urile mobile, cunoscute ca moblog-uri, prin introducerea unei functii noi la telefonul mobil.
Avantaje
Blog-ul este o oportunitate perfecta pentru exprimarea personala, permitand utilizatorilor de internet sa contribuie cu idei,
sa imparta cu ceilalti experiente si sa invete lucruri noi. Copiii si tinerii pot fi incurajati sa accepte diversitatea de opinii, ca
factor fundamental de cunostere, si sa-si dezvolte capacitatea de a analiza critic continutul.
Ca instrument pedagogic, blog-ul poate servi ca factor motivational in procesul didactic, prin aplicarea acestei metode de
dezbatere online unei largi game de subiecte de interes scolar. Posibilitatea de a crea un continut multimedia (prin
introducerea de imagini, filmulete, secvente sonore, link-uri catre alte site-uri ori alte functii interactive) ofera blog-ului un
caracter enciclopedic deosebit de atractiv pentru copii si tineri, cu atat mai mult cu cat acesta este rezultatul propriilor
eforturi. 
Sugestii practice
Copiii si tinerii trebuie sa tina seama de faptul ca un blog nu poate fi confundat cu un jurnal intim. Ei nu trebuie sa faca
marturisiri personale, deoarece, mai tarziu si intr-un alt context, le vor regreta. De asemenea, pe blog nu se posteaza
informatii, imagini sau filme care pot avea un caracter personal pentru alte persoane, fara acordul lor. Respectarea vietii
private a altora este o obligatie legala si morala.
Cei care detin si administreaza un blog devin responsabili nu numai pentru textele lor, dar si pentru comentariile postate
de vizitatori. In cazul in care acestea din urma nu respecta un limbaj civilizat sau ies din sfera moralitatii si legalitatii
(rasism, ura, consum de droguri, hartuire), creatorii blogului e obligat sa le elimine, motivand corespunzator.
Legea privind drepturile de autor se aplica si continutului unui blog. Orice reproducere a unui text sau imagini, fara
incuviintarea autorului, este interzisa, cu exceptia cazului in care se face referire explicita la sursa prin adaugarea link-
ului corespunzator sau a autorului acelui material.
Cadrele didactice care intentioneaza sa foloseasca blog-ul ca metoda didactica trebuie sa explice detaliat conceptul de
blog, cum se creeaza si se administreaza, prin prezentarea de blog-uri reusite sau nereusite. Totodata, ar trebui stabilite
reguli stricte privind volumul si frecventa articolelor, subiectelor, imaginilor, filmuletelor etc

descriptionCe parere aveti despre acest blog EmptyRe: Ce parere aveti despre acest blog

more_horiz
Da stiam asta ;) dar cum ti-am spus mai sus nu doar eu sunt in aceasta situatie si din cate am observat google a indexat foarte repede articolele si nu prea duc lipsa de vizitatori. Dovada
arata :
:P

descriptionCe parere aveti despre acest blog EmptyRe: Ce parere aveti despre acest blog

more_horiz
am sa inchid topicul sa nu o dam in altele.... Stiu ca puteti posta in continuare, ca aveti admin, dar NU O FACETI!

descriptionCe parere aveti despre acest blog EmptyRe: Ce parere aveti despre acest blog

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde