Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionParere forum EmptyParere forum

more_horiz
Titlu: Parere forum
Printscreen:-
Versiune forum: PunBB
Link forum:  www.d-zone.forum.st
Descriere problema:  Stiu ca aceasta cerere de ajutor nu este chiar o cerere de ajutor ,dar as fi tare curios sa aflu cum arata noul forum pana acum :D ,si eventual niste sugestii ,ce sa mai adaug sau sa scot ... :D
( Precizez ca forumul nu este gata ) ,mai am multe de adaugat :)


Platforma Forumului unde ai vazut: -

descriptionParere forum EmptyRe: Parere forum

more_horiz
Imi place ca ai combinat cateva tema intr-una singura,ai ales bine culorile si categoriile.

Cod:

[size=12]div#pun-navlinks

ar trebui sa il faci putin ma inalt sa se portriveasca cu celelate.
Sterge si descrierea forumului din header.
Mai ai de lucru la viewtopic_body,avatarele sunt prea inguste in shimb rang-urle sunt prea late.

Cod:

.messageUserBlock


Datii o latime de 160-180pixeli depinde acum cum credeti ca arata bine,reglati dupa bunul plac.

In topiclist_box aveti un div nu stiu care,este o linie alba,o eliminati sau o faceti de culoarea potrivita forumului.

descriptionParere forum EmptyRe: Parere forum

more_horiz
multumesc de parere :D ,cu timp-ul o sa personalizez cat pot de mult tema :) ,si as vrea sa modific cate ceva la fiecare template

descriptionParere forum EmptyRe: Parere forum

more_horiz
Nu trebuie sa modificati toate template-urile,eu unul ma gandesc de multa vreme sa trec la o tema default.
Si temele default arata super bine.

descriptionParere forum EmptyRe: Parere forum

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde