Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionParere DarkRage EmptyParere DarkRage

more_horiz
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Salut, 
 
Doresc o părere sincera din partea fiecăruia, bune sau rele sau cum vor fi ele.
In principal doresc păreri despre:
                                                              - Aspectul forumului.
                                                              - Așezare categoriilor.
                                                  - sau orice altceva doriti voi

descriptionParere DarkRage EmptyRe: Parere DarkRage

more_horiz
Salut.
Uitasem ca am creat aceasta tema superba si se potriveste de minune cu forumul tau.
Categoriile sunt bine aranjate si subforum-uri bine grupate.
In index_body observ ca aveti o imagine de culoare verde care nu are margini curbate la fel ca cele de la index_box

Cod:


th.th_title{
border-radius: 5px;
}

Forumul este lipit de marginile de sus si jos ale ecranului de aceea trebuie sa puneti un mic spatiu

Cod:

body{
padding: 10px 0px!important;
}


sau

Cod:


.bodyline{
margin: 10px!important;
}


descriptionParere DarkRage EmptyRe: Parere DarkRage

more_horiz
Multumesc frumos,o sa le pun.

descriptionParere DarkRage EmptyRe: Parere DarkRage

more_horiz
O tema super jmekera , unde găsesc si eu acele coduri pentru legenda de jos? Un forum extraordinar , succes cu el!

descriptionParere DarkRage EmptyRe: Parere DarkRage

more_horiz
Imi place, bafta cu forumul.

descriptionParere DarkRage EmptyRe: Parere DarkRage

more_horiz
Suportt Petronel a scris:
O tema super jmekera , unde găsesc si eu acele coduri pentru legenda de jos? Un forum extraordinar , succes cu el!

Daca nu ma insel tot pe acest forum....trebuie doar sa cauti.

descriptionParere DarkRage EmptyRe: Parere DarkRage

more_horiz
mr.franta a scris:
Suportt Petronel a scris:
O tema super jmekera , unde găsesc si eu acele coduri pentru legenda de jos? Un forum extraordinar , succes cu el!

Daca nu ma insel tot pe acest forum....trebuie doar sa cauti.


Ok mulțumesc ! O sa caut când ajung acasă , mâine...

descriptionParere DarkRage EmptyRe: Parere DarkRage

more_horiz
forumu arată bine, însă ai pus prea multe js-uri de crăciun, trebuie să mai scoți din ele. îți recomand să ștergi toate js-urile, și să pui acest script în generalități (pe dreapta):

Cod:

<!-- Santa Claus volando por el blog -->
<script type="text/javascript" src="http://blogparts.giffy.me/0017/parts.js" /></script>
<!-- Santa Claus volando por el blog -->

descriptionParere DarkRage EmptyRe: Parere DarkRage

more_horiz
Salut ,arata frumos forum-ul insa este foarte incarcat cu acele js-uri de craciun....


Inca o chestie , caut pe cineva cu care sa fac un forum pentru ca ii mai fain lucreaza mai multe persoane ... Daca te intreseaza lasami un mesaj privat :)

descriptionParere DarkRage EmptyRe: Parere DarkRage

more_horiz
PitiKu a scris:
Salut ,arata frumos forum-ul insa este foarte incarcat cu acele js-uri de craciun....


Inca o chestie , caut pe cineva cu care sa fac un forum pentru ca ii mai fain lucreaza mai multe persoane ... Daca te intreseaza lasami un mesaj privat :)


ți-aș oferi support cu cea mai mare plăcere. Dacă dorești, (bineînțeles) dacă forumu este de gaming, mă bag cu cea mai mare plăcere! :)

Ultima editare efectuata de catre mihaisupport in Lun Dec 19, 2016 11:50 pm, editata de 1 ori (Motiv : --)

descriptionParere DarkRage EmptyRe: Parere DarkRage

more_horiz
tu ma ? eu te-am luat la mine cu domeniu cumparat .ro + gazduire de calitate si nu vrei sa faci activitate mai bine nu mai fura coduri de pe comunitate de la mine si sa le dai aici ;)

descriptionParere DarkRage EmptyRe: Parere DarkRage

more_horiz
I-am spus doar lui KroNdd daca vrea asta una bucata la mana...

Pe de alta parte nu fac treaba cu cineva sub 17 ani cel putin.
Si ca sa inchei aceasta discutie ,care vrea sa discutam este liber sa imi trimita pm.

descriptionParere DarkRage EmptyRe: Parere DarkRage

more_horiz
Suportt Petronel a scris:
tu ma ? eu te-am luat la mine cu domeniu cumparat .ro + gazduire de calitate si nu vrei sa faci activitate mai bine nu mai fura coduri de pe comunitate de la mine si sa le dai aici ;)


te-am întrebat pe tine, te cheamă pitiku? atunci taci.

am venit la tine, și văd că nu e activitate deloc... doar 3 membrii, night are v.i.p și suntem doar 3 founderii.

și oricum „numai pupi nici un grad” știi ceva? îmi bag ... ceva-n comunitatea ta, ai luat domeniu .ro degeaba, dacă nu e activitate.

descriptionParere DarkRage EmptyRe: Parere DarkRage

more_horiz
Bafta atunci ;)

descriptionParere DarkRage EmptyRe: Parere DarkRage

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde