Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

descriptionUnstappable mind forum EmptyUnstappable mind forum

more_horiz
O parere despre forumul Unstoppable Mind. Tot ce vedeti pe acel forum e facut de mine. Ma refer la partea de aspect(design). 
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

descriptionUnstappable mind forum EmptyRe: Unstappable mind forum

more_horiz
Buna.Primele impresii ar fi:
Design:
--------Tema pare unica,imi place culoarea.Dar totodata unele culori nu se potrivesc.
--------La aspect,as avea de spus mai multe:
------------Chenarele rotunde si alabastre nu se potrivesc cu cele patrare si mov ale forumului.
------------Text-ul de la topics si post este foarte mic.La fel si cel de la ultimul raspuns in titlu.Desii am incercat sa fac un cod pentru el
------------Imaginea de la descriere este super perfecta asezata,la fel si optiunea cu scroll pentru descrierea forumului.
-----------Pentru o buna imbunatatire a mesajelor noi ai putea schimba imaginea cu una care sa iasa mai in evidenta,una mai colorata,abia imi dau seama daca este un mesaj scris nou pe forum.


Notele mele sunt:
Design: 7
Originalitate: 7
Aspect 6.

O nota finala ar fi de 6.5 :) care este destul de mare.

descriptionUnstappable mind forum EmptyRe: Unstappable mind forum

more_horiz
Ai putea sa-mi areti un demo te rog? 

descriptionUnstappable mind forum EmptyRe: Unstappable mind forum

more_horiz
Sa vedem ce timp am maine seara.Trebuie sa imi fac si un table de revizuire mai detaliat.

descriptionUnstappable mind forum EmptyRe: Unstappable mind forum

more_horiz
Perfect. Eu iti voi acorda timpul necesar pentru asta. 

descriptionUnstappable mind forum EmptyRe: Unstappable mind forum

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde