Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>


Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design.
Vezi ultimul index creat de noi <a href="https://frannnta-design.hitforum.ro/t1994-cs-gold-design-remake">Cs Gold Design remake</a>

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Conectare

Bancuri - Anthalius

power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyBancuri - Anthalius

more_horiz
Rezumarea primului mesaj :

Merg 2 motociclisti in miez de noapte pe autostrada.... Din sens opus vine un tir cu farurile aprinse si unul dintre ei zice: - Uite inca doi ca noi! Celalalt bucuros raspunde: - Hai sa trecem printre ei!

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
Aseară am dus o gagică bună la mine acasă. - Baby... eşti fierbinte! i-am spus. - Du-te dracului! mi-a zis, şi tu ai fi fierbinte dacă ai fi legat cu cătuşele de calorifer!

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
Nevastă-mea mi-a spus că, atunci când dorm, îi las impresia că o ignor!

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
O femeie nu caută bărbatul ideal. Ea vrea doar un bărbat care să o înţeleagă şi să spele vasele...

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
Prietena mea îmi spune mereu că am probleme de fidelitate. Ciudat... nevastă-mea nu mi-a zis niciodată treaba asta.

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
Ştii ce ar arăta bine pe tine? - Nu. Ce? - Eu.

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
Întotdeauna alerg vreo 30 min după ce fac sex. Altfel risc să fiu prins.

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
1. Mă trezesc 2. Ies din casă 3. O văd 4. Mă duc spre ea şi o îmbrăţişez 5. O sărut Bine, bine, ordinea corectă este 2, 3, 4, 5, 1...

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
Ea, desfătându-se în îmbrăţişările lui: - Scumpul meu… spune-mi cât de mult mă iubeşti ? - Uită-te pe cer şi încearcă să numeri stelele… atât de mult te iubesc. - Dar este zi acum. - Exact!

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
Ea, desfătându-se în îmbrăţişările lui: - Scumpul meu… spune-mi cât de mult mă iubeşti ? - Uită-te pe cer şi încearcă să numeri stelele… atât de mult te iubesc. - Dar este zi acum. - Exact!

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
Fata: - M-am îndrăgostit de vecinul nostru şi voi fugi cu el. Tatăl: - Foarte bine, n-ai să vezi nimic de la mine, nu voi mai avea de investit timp şi bani în tine. Fata: - Tată, eu citesc scrisoarea lăsată de mama!

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
Draga mea, ştii cât trăiesc boii? - Nu, dragul meu. De ce, te simţi rău?

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
Fetelor, ţineţi minte! Pinguinii sunt rândunicile care au mâncat seara după ora 18!

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
Fetelor, ţineţi minte! Pinguinii sunt rândunicile care au mâncat seara după ora 18!

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
Fetelor, ţineţi minte! Pinguinii sunt rândunicile care au mâncat seara după ora 18!

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
Femeile cred că dacă o pisică fuge de acasă este din cauza lipsei de afecţiune oferite. Femeile cred că dacă un câine fuge de acasă este din cauza lipsei de afecţiune oferite. Femeile cred că dacă o femeie fuge de acasă este din cauza lipsei de afecţiune oferite. Femeile cred că dacă un bărbat fuge de acasă este din cauză că bărbaţii sunt porci.

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
Femeile cred că dacă o pisică fuge de acasă este din cauza lipsei de afecţiune oferite. Femeile cred că dacă un câine fuge de acasă este din cauza lipsei de afecţiune oferite. Femeile cred că dacă o femeie fuge de acasă este din cauza lipsei de afecţiune oferite. Femeile cred că dacă un bărbat fuge de acasă este din cauză că bărbaţii sunt porci.

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
După ani de zile, am reuşit să găsesc punctul G al soţiei mele. - Şi unde era? - La soră-sa!

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
Vorbesc doi vecini: - Ştii, am veste neplăcută pentru tine… Fata ta aseară s-a îmbătat rău de tot în club! Mi-a zis fiul meu… - Minţi, aseară ea nu a pus nimic în gură! - Hmm, trebuie să îţi zic că şi în privinţa asta te-a minţit…

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
Dăruiţi femeii o sută de trandafiri roşii… ea tot va obiecta că era suficient unul singur, dar alb…

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
Dăruiţi femeii o sută de trandafiri roşii… ea tot va obiecta că era suficient unul singur, dar alb…

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
Când bărbatul se simte rău, îşi caută soţia. Când bărbatul se simte bine, îl caută soţia!

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
Am un mesaj pentru fetele ce aşteaptă prinţul pe cal alb: vreau să le spun că a murit calul, vin pe jos, de asta o să am puţină întârziere…

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
Am un mesaj pentru fetele ce aşteaptă prinţul pe cal alb: vreau să le spun că a murit calul, vin pe jos, de asta o să am puţină întârziere…

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
Am întâlnit o femeie superbă, frumoasă, inteligentă, fermecătoare. Am venit cu ea acasă, însă familia mea n-a apreciat-o. Mai ales soţia!

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
În dragoste, întotdeauna inima unui bărbat fie depăşeşte viteza legală, fie este parcată unde nu trebuie.

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
Astăzi primesc un SMS: "după seara de ieri nu pot să te uit!". Să-mi bag piciorul! Iar eu nu pot să mi te amintesc! trimite unu

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
De câte ori n-aţi auzit femeile spunând: - Exteriorul nu contează atât de mult, mai important este ce se află în interior! Tot timpul încerc să îmi dau seama dacă s-au mai gândit şi la altceva în afară de portofel…

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
Ea: - Iubitule, mă iubeşti? El: - Îhî… Ea: - Atunci, ce zici,… hai să ne căsătorim! El: - De ce schimbi tema discuţiei?!

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
Bulă către musafiri: - Ce păcat că, în sfârşit, plecaţi!

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
Într-o cofetărie intră Bulişor, un băieţel de vreo 8-9 ani, cu o hârtie în mână: - Tanti, aş vrea 300 gr. caramele a 25 lei kilogramul, 500 gr. biscuiti a 9 lei kilogramul.. - Atât? întreabă vânzătoarea. - Ar mai trebui 280 gr. bomboane fondante a 35 lei kilogramul şi 400 gr. fursecuri a 31 lei kilogramul. Vânzătoarea cântăreşte atent cele spuse de băieţel şi-i spune suma ce-o are de plătit. - Ei, ţi-a dat mămica ta destui bani ca să cumperi toate astea? - Tanti, mama nu mi-a dat nici un leu dar am venit la matale pentru că nu ştiam să-mi fac problema la matematică.

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
Bulă se adresează încurajator către fiul său: - Hai fiule, încă un pas, încă un pas, încă unul, aşa, aşa, micuţ, încet-încet! Mărieeee, adu-mi repede camera video să îl filmăm pe fecioraşul nostru, a venit de la balul de absolvire!

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
Auzi, măi Bulă, vrem să tapetăm camera de zi şi e la fel de mare ca a ta. Tu când ţi-ai tapetat câte suluri ai cumpărat? - 20. - Mulţumesc. După 2 săptămâni se întâlnesc: - Auzi, mă tâmpitule, am cumpărat 20 de suluri şi 7 mi-au rămas în plus. - Păi şi mie...

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
Din jurnalul lui Bulă: Mi s-a urcat sângele la cap când am găsit în camera soră-mii vibratorul ăla imens. Urăsc faptul că tot timpul îmi cotrobăie prin lucruri!

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
Intră Bulă val-vârtej într-un salon de tatuaje, îşi dă pantalonii jos şi zice: - Vreau să-mi tatuaţi numele prietenei mele pe sculă! Tipul de acolo examinează atent masa de lucru şi-i spune: - Sper din tot sufletul că o cheamă Ana sau Mia…

descriptionBancuri - Anthalius - Pagina 3 EmptyRe: Bancuri - Anthalius

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde